Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    23.02.2011
    Posty
    2

    wyświetlacze z allegro

    Witam,

    dostałem po ojcu telefon o którym jest to forum, ale niestety nie bez obrażeń (ojcu każdy telefon na beton spada), no ale darowanemu koniowi... wygląda to tak



    Trochę wyłączonych pikseli przy samej krawędzi, na długości 1cm i szerokość 1mm. Nic nie zasłania i jest znośne, ale jednak widok smutny. Digitizer w pełni sprawny. Ad rem

    Na allegro są wyświetlacze po około 170zł na przykład
    Kod:
    http://allegro.pl/100-oryginalny-wyswietlacz-lcd-htc-hd2-hd-2-ekran-i1467943131.html
    do tego modelu, i chciałem zapytać, czy ktoś już wypróbował? Piszą, że to "oryginalny wyświetlacz", ale oczywiście bez słowa, że "oryginalny od HTC", więc "oryginalny od Saigon-electronics" to też oryginał : ) No i chciałem zapytać, jak się mają te wyświetlacze, do fabrycznego? Wiadomo, że ten od HTC ma bardzo dobrą jakość, kolory, jasność i w ogólę wszystko. A co z tymi z allegro? A może jednak to dokładnie to samo? jak ja bym chciał : D 180zł bym nie żydził, żeby telefon odzyskał swój pierwotny blask. Chociaż już oryginalną ładowarkę i parę innych rzeczy musiałem dokupić, więc zaraz zabulę jak za nowy : D Komentujcie!

    Kodujcie!

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: wyświetlacze z allegro

    Wiem, że fajnie mieć odpicowany telefon... ale tutaj chyba trochę za bardzo czepiasz się detali

    Patrząc na zdjęcie można dojść do wniosku, że te zniszczenia nie są duże - ot kilka pixeli "świeci" na czarno Jeśli dotyk działa bez zarzutu, ekran nie jest pęknięty, wszystko spełnia swoje zadania... to te kilka pixelów naprawdę nie jest kluczowe dla funkcjonowania telefonu

    Jeśli jednak tak bardzo Ci na tym zależy - najpierw wybrałbym się z telefonem do jakiegoś komisu i tam spytał o wyświetlać + ewentualny koszt naprawy. Później zadzwonił do Regenesis (zajmują się naprawami HTC w Polsce) i poznał i ich cennik w tym zakresie... a potem podjął decyzję ;-)

    Jak bardzo trafnie zauważyłeś - wszystko może być oryginalne... na swój sposób
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    23.02.2011
    Posty
    2

    Odp: wyświetlacze z allegro

    Regenesis to mnie zerżnie pewnie na 700zł, a za 900-1000 dostanę w pełni sprawny na allegro :P Jakoś nie ufam serwisom w kwestii kosztów. Zresztą mam wykształcenie techniczne, to sobie sam pogmeram. Chyba, że lutować trzeba - w tym nie mam wprawy x)

    A może by tak go sprzedać, i kupić taki bez skazy? :P Ile mógłbym dostać za mój? =)

    Wiem, że często po upadku digitizer idzie do piachu, więc pewnie na pytanie o jakość digitizerów z allegro miał bym więcej odpowiedzi, ale może jednak ktoś i ekran wymieniał? :P A są jakieś problemy przy wymianie? Np ze spasowaniem digitizera i lcd?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top