Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jaki Antyvirus?

  1. #1
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    27.02.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    120
    Słuchawka
    Sensation XE
    Rom
    fabryka
    Radio
    fabryka

    Jaki Antyvirus?

    Windows jest windowsem niezależnie od urządzenia na jakim pracuje, więc trzeba chyba pomyśleć nad jakimś zabezpieczeniem. Co polecacie? Zastanawiam się nad Lookout Mobile i ESET Mobile Antivirus. Ktoś korzystał z tych programów?
    http://gzres.blogspot.com - Nic ciekawego, czyli moje patrzenie na świat przez obiektyw

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Jaki Antyvirus?

    A ja ci napisze tak. moim zdaniem antywirus jest zbedny na wm. nie spotkalem sie z wirusem. korzystam z mobile-a od 4 lat. nigdy nie zlapalem nic a instalowalem setki aplikacji i gier. dla mnie szkoda pamieci w telefonie i niepotrzebnie zamulac go. daruj sobie.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaki Antyvirus?

    Potwierdzam :-)
    Kilka razy, za czasów i900 wgrywałem sobie coś "na próbę" aby po prostu przeskanować system i zobaczyć, czy czasem podczas instalowania co popadnie nie złapałem w nim jakiegoś świństwa... nigdy mi się nie wyświetlił jakikolwiek komunikat o jakimkolwiek wirusie czy czymś o dziwnym zachowaniu etc. etc. etc. :P

    A im bardziej ta platforma umiera, tym bardziej jest omijana przez twórców malware - chodzi o zyski z takiego procederu, skąpy target ich raczej nie zapewni
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    04.01.2011
    Posty
    8

    Odp: Jaki Antyvirus?

    nie przesadzajcie z tym zamulaniem, to nie norton na zwyklą winde ja osobiście mam eseta i nie narzekam strzyżonego pan bób strzyże a przynajmniej widze co chce sie łączyć z netem i w razie potrzeby przyblokować

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaki Antyvirus?

    NoData / Dial-up Enabler/Disabler i wzium również bardzo ładnie blokują A kiedy chcesz się połączyć zawsze możesz kliknąć i włączyć możliwość łączenia się z internetem

    Kiedy mój HD2 przez miesiąc z małym hakiem nie miał ani HR, ani flasha czegoś innego (czyli siłą rzeczy również HR) miałem wrażenie, że pracuje jednak wolniej, niż powiedzmy w pierwszym tygodniu ... bądź co bądź Windows lubi się zapychać i zamulać, a AV w telefonie z WM mu to w dużej mierze ułatwia
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Jaki Antyvirus?

    ja osobiście mam eseta i nie narzekam strzyżonego pan bób strzyże;
    ale po co Ci on potrzebny, nigdy z niego nie skorzystasz
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    04.01.2011
    Posty
    8

    Odp: Jaki Antyvirus?

    mam 100 licencji, jak mówiłem mi nie przeszkadza, a po co mi choćby po to aby powiedzieć I mieć do tego podstawy że nie zamula bo jak znam życie większość użytkowników wm nie miała styczności z av na wm tylko gdzieś przeczytała że zamula I powtarza!

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaki Antyvirus?

    To jak Ci nie przeszkadza i chcesz mieć to proszę bardzo :-) Przecież to Twój telefon i nikt Cię nie zmusza do bezwarunkowego akceptowania wszelkich sugestii pojawiających się na forum

    Po prostu sobie dyskutujemy
    Pisałem już - WM mi tak czy inaczej zamula po pewnym czasie działania @ HD2. Na tym telefonie AV nigdy nie miałem. Miałem przez kilka dni na i900 (chyba Kaspersky'ego) i nie zauważyłem jakiegoś wielkiego mulenia tamtego telefonu, które można by było bezpośrednio połączyć z działaniem tego AV. Ale jak również już pisałem - imho jest to niepotrzebny dodatek, bo zasadniczo dosyć ciężko zarazić czymś ten system.

    Jeśli jednak uważasz inaczej i będzie Ci się lepiej korzystało ze swojej słuchawki mając świadomość działania AV w tle to za pewien czas prosiłbym Cię o napisanie, czy powiedzmy w trakcie 1 miesiąca wykrył u Ciebie coś podejrzanego i kiedy to było (w sensie czy po instalacji jakiejś aplikacji, czy może po wejściu na jakąś stronę etc.).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    04.01.2011
    Posty
    8

    Odp: Jaki Antyvirus?

    jasne jak tylko coś zauważę to dam znać


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top