Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Pamiec wewnetrzna HD2

    Witam
    Jesli ktos by mogl mi wyjasnic jak to jest sa romy ktore wymagaja 1GB pamieci wewnetrznej to oznacza ze sa rozne wersje naszych Leosi?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pamiec wewnetrzna HD2

    Dokładnie :-)

    W USA T-Mobile wypuściło swoją wersję Leo.

    Od Europejskiej różni się:
    1. Wysokością - telefon ten jest nieznacznie wyższy... między wyświetlaczem a głośnikiem umieszczone jest logo T-Mobile;
    2. Posiada kolorowe słuchawki - zielona odbierania, oraz czerwona kończenia rozmowy;
    3. Posiada 1024MB pamięci ROM (wersja EU posiada 512).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Pamiec wewnetrzna HD2

    Jak zwykle amerykanie musza miec , wieksze , lepsze , mocniejsze ale za to slabo u nich z matematyka

    Troche taki OT

    Kiedys jechalem amerykaninem i bylo pytanie w stylu ile to 49:7....gosc do mnie (facet dorobil sie sam wielkiego majatku, biznesmen) weź sięgnij do schowka tam jest kalkulator ja na to ale to jest 7. Zrobil wielkie oczy i mowi ze jestem dobry z rachunków

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pamiec wewnetrzna HD2

    Może właśnie dlatego dorobił się wielkiego majątku - bo nie zawracał sobie głowy mało istotnymi pierdołami

    Też bez przesady, ale ostatnio sam się łapię na tym, że do coraz bardziej trywialnych obliczeń odpalam sobie Excela czy kalkulator - szybciej i pewniej (o ile sam czegoś źle nie wpiszesz to w obliczeniach raczej nie napotkasz na błąd) :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top