Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    OperaMobile - dziwny brak internetu

    witam,

    na wstępie chciałbym powiedzieć, że mam dość nietypowy problem ...

    podłączony do WiFi - OperaMobile działa prawidłowo - wszystko ładnie pięknie itd itp

    gdy próbuje skorzystac z internetu operatora (GPRS) - OperaMobile nie funkcjonuje jak powinna - nie ma netu

    niewiem o co tu biega - internet mam dobrze skonfigurowany, bo na IEm internet działa i na WiFi i internecie operatora

    ma ktoś może rozwiązanie na mój problem ?

    operator: Plus
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: OperaMobile - dziwny brak internetu

    Brandowany soft?
    Plus miewał jakieś swoje wtopione w rom ustawienia sieci, czasami nie hulało to najlepiej

    No i - czy nie masz czasem jakichś programów do blokowania internetu, których raczyłeś zapomnieć - NoData lub Dial-up Enabler/Disabler?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: OperaMobile - dziwny brak internetu

    Smogg ma racje. W Playu miałem to samo. Przeinstalowanie Opery powinno pomóc Ja po prostu zmieniłem na custom rom i bangla!
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  4. #4
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: OperaMobile - dziwny brak internetu

    w sumie nie wiem czy jest brandowany ROM - była chyba jedynie nakladka plusa którą tradycyjnie usunąłem (ale przed usunięciem opera tak samo się zachowywała)

    rozumiem, że mam normalnie usunąć opere i zainstalować ponownie tak ?

    PS: czy da się tak zmodzić WM 6.5, żeby na przykład usunąć wszystkie fejsbuki, tłitery i inne badziewia (typu market place itd itp) za każdym razem jak próbuje to usunąć - to mówi, że system może nie działać poprawnie bez tego i nie wiem czy faktycznie mogę ingerować w to aż tak
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: OperaMobile - dziwny brak internetu

    rozumiem, że mam normalnie usunąć opere i zainstalować ponownie tak ?
    masz instalkę i po prostu zainstaluj i będzie działać

    PS: czy da się tak zmodzić WM 6.5, żeby na przykład usunąć wszystkie fejsbuki, tłitery i inne badziewia (typu market place itd itp) za każdym razem jak próbuje to usunąć - to mówi, że system może nie działać poprawnie bez tego i nie wiem czy faktycznie mogę ingerować w to aż tak
    jeżeli jest coś w romie to tego nie usuniesz

    usuwaj wszystko jak chcesz z listy tej co sam instalowałeś
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top