Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: [Pytanie] Jakość zdjęć w HTC HD2

    Nietety zdjęcia z komórek zawsze nie będą doskonałe. Kolega napisał że w Omni 1 były lepsze. Czy ja wiem np lampa prześwietlała w omni. Jakość zdjęć niestety nie bedzie dobra. Pomyślcie, jakie mogą wyjść zdjęcia jak mamy ok 1 mm średnicy obiektyw. Może być i 12 mpx i tak zdjęcia. Mpixele to nie wszystko. Zawsze zjkęcia beda niskiej jakości w porównaniu z normalnymi aparatami, oczywiście.

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    29.11.2010
    Posty
    5

    Odp: [Pytanie] Jakość zdjęć w HTC HD2

    Co racja to racja. Kolega dobrze mówi MPX to nie wszystko. Ale sądzę pomimo wielkiego uwielbienia do HD2 że wyjątkowo schrzanili aparat w tym modelu. Lepiej już nie mogli. Telefon mojej żony nokia e66 robi o wiele ładniejsze (przyjemniejsze dla oka) zdjęcia.
    Dziękuję i pozdrawiam

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    19

    Odp: [Pytanie] Jakość zdjęć w HTC HD2

    No, to muszę powiedzieć że wg. mnie najlepsze zdjęcia z komórki robi chyba samsung Wave, mój drugi tel. tam naprawdę nie można się przyczepić do fotek, ani wideo. Jednakże pamiętajmy,że aparat w telefonie to miły, lecz dodatek, służący do złapania okazji, a nie do robienia fotek do albumu...
    Jak mawiają daltoniści:
    życie jest jak tęcza : raz białe, raz czarne...

  4. #14
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: [Pytanie] Jakość zdjęć w HTC HD2

    niestety liderem w apatatach fotograficznych htc nie jest, mi to nie przeszkadza, na moje potrzeby wystarczy, z mojego doświadczenia wiem że ani nokia ani htc ale Sony Ericsson, jak dla mnie, podkreślam jest liderem..


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top