Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    13.01.2011
    Posty
    18

    windek i andek - razem ?

    Potrzebuje porady. Chciałbym zainstalować Androida z karty i mam kilka pytań (wątpliwości):
    1. czy po instalacji androida z karty przy uruchamianiu będe miał wybór systemu na którym bede "pracował", jeżeli nie to jak się przełącza między systemami?
    2. czy andek będzie korzystał z kontaktów z windka?
    3. jak instalować programy w andku (tak jak na windku)?
    4. jaki andek będzie dobry do mojego romu (tylko po polsku...tak na początek)?

    Głownie chodzi o to abym nie naruszył gwarancji i miał windka (ze wzgledu na automape itp)

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: windek i andek - razem ?

    1. Przy Androidzie z SD to Windows pozostaje "głównym" systemem (tj. siedzi w NAND), więc po uruchomieniu telefonu, o ile nie będziesz instalował dodatkowych loaderów, to po prostu uruchomi się WM. Androida odpalasz właśnie albo poprzez loader, albo odpalając w 2 pliki.

    2. Bez dodatkowego eksportu - nie. Opis(y) jak -> na blogu i forum

    3. Jest Android Market - możesz kupować, ściągać, poprzez niego instaluje się aplikacje... choć możesz też instalować pliki .apk - to przebiega podobnie do .cabów w WM.

    4. Każdy wybierz coś sobie, ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    13.01.2011
    Posty
    18

    Odp: windek i andek - razem ?

    loader? poszukam co to jest. (instalując to nie strace gwarancji?). Co miałeś na myśli mówiąc ..... odpalając w 2 pliki. Sądzę, że chodzi o to, iż działam na windku i mam "skrót" do andka (jak np. do innych programów), klikam i windek się wyłącza i zaczyna działać andek. ? O to chodzi. ? Aby przejść na windka (z androida) trzeba zresetować telefonik?

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: windek i andek - razem ?

    Jak nie masz loadera i wrzucisz Andka SD, to żeby go uruchomić musisz wdusić po kolei dwa pliki, ot to
    Jak masz loadera - odpalasz Andka ze skrótu bądź tak ustawiasz, że masz wybór przed uruchomieniem systemu (czy WM, czy Andek).

    Aby przejść na windka (z androida) trzeba zresetować telefonik?
    Nie trzeba, sam się wyłączy WM :P
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top