Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zmiana Romu

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    19.01.2011
    Posty
    3

    Zmiana Romu

    Witam
    wszystkich serdecznie

    Kupiłem nowego nie używanego HTC HD 2 bez simloka ...
    Mam mały dylemat odnośnie ROMU nie wiem czy zostawić ten który jest od nowości i nie babrać za bardzo przy sprzęcie tym bardziej że nie jestem aż tak bardzo w temacie jak większość z was i nie chce stracić gwarancji lub mieć jakieś nie przyjemności sprzętowe odnośnie zmiany Romu na inny - nie oficjalny

    Czytałem już sporo na ten temat i wiele osób piszę że przy odpaleniu nowego romu z karty nic się nie może stać ale ja nadal nie jestem przekonany do tej decyzji

    Może Wy pomożecie mi i podjąć decyzje i poradzić co zrobić

    Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Zmiana Romu

    Może byś tak napisał jaką wersję romu masz, a nie trzeba ciągnąć za język. Może właśnie masz najnowszą. Jeżeli masz 3.14 to nic nowego Ci nie poradzimy, oczywiście jeżeli chodzi o rom oficjalny.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    19.01.2011
    Posty
    3

    Odp: Zmiana Romu

    Nie chodzi o oficjalnego roma pytanie czy warto wrzucać coś nie oficjalnego ???? i zaryzykować ??? ???

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Zmiana Romu

    Moim zadaniem to mizerne ryzyko, zawsze możesz później wgrać stocka z karty 1.66 i przywrócić oryginalne SPL. No problem. A jeżeli chodzi czy warto, to powiem TAK, warto. Nie wypisuje dlaczego, bo powinieneś sam poczytać. Mnóstwo jest tego na forum i nie będziemy się powtarzać. Więc decyzja pozostaje do Ciebie.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Zmiana Romu

    Po profilach osób widać jakie mają zainstalowane romy
    A piszę o tym dlatego, że wielu z nas ma już tutaj Androida w NAND, WP7 w NAND, nie wspominając o całej masie różnorakich Customów z WM6.5 i 6.5.x :-)

    Trudne to nie jest, a na forum jest masa dostępnych FAQ i Tutoriali, a także pokrewnych wątków.

    Jeśli chcesz, to jesteś w stanie to zrobić. Jeśli nie, to tego nie rób.
    Nikt z tutaj obecnych nie jest w stanie podjąć tej decyzji "za Ciebie", a już tym bardziej nikt nie będzie brał odpowiedzialności, jeśli mimo wszystko coś pójdzie nie tak jak powinno. Zresztą sami autorzy customów piszą w swoich tematach przy okazji publikacji nowego "wypieku", że nie biorą odpowiedzialności za cokolwiek :-)

    Zastanów się jak bardzo ufasz w siłę tutoriali, swoich umiejętności, umiejętności "kucharzy", oraz czy jesteś w stanie podjąć ryzyko i przyjąć na klatę ewentualne negatywne konsekwencje swoich decyzji i działań z takim samym entuzjazmem, z jakim przyjąłbyś te pozytywne
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    19.01.2011
    Posty
    3

    Odp: Zmiana Romu

    Ok wielkie dzięki za odpowiedz i za interesowanie takim tematem na obecną chwile poczekam zobaczę co się będzie działo i przede wszystkim jeszcze poczytam to i owo ...

    wielkie dzięki i pozdrawiam


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top