Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    03.03.2011
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    5

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Zainstalowałem tą nowszą wersję [21.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.2Fastest Full DesHD [MAGDLRWINMO][K Rafp 1.9 OC] i jestem bardzo zadowolony.
    Do tej pory miałem MCCM SE v3.4, na "Rafdroidzie" 4.2 jest więcej możliwości konfiguracji i działa tak samo dobrze (może nawet lepiej, ale to subiektywna opinia) - jak na razie nie zauważyłem jakiś błędów. Śmiało instalujcie - polecam!
    Na Xda (patrz post 1) od autora jest świetny tutorial - jak uruchomić krok po kroku i co zrobić jeśli wystąpią jakieś błędy i problemy z uruchomieniem, okazuje się, że można to na dwa sposoby zainstalować: NAND i SD.

    Ważna uwaga (dla początkujących i nie tylko ) - dla poprawnego startu z karty SD wymagana jest edycja pliku "config.txt" (koniecznie w "Notepad++" z włączoną konwersją UNIX znaku końca linii) i zamiana z "wince=0" na "wince=1".

    Jak by co, to mile widziane jest sprostowanie, jeżeli coś napisałem nie tak. (angielski znam średnio słabo)

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    14

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Ja właściwie ciągle używam tego romu od kiedy go zainstalowałem. Przez ten czas posypał mi się z 2 razy. W sensie kolory były jakieś dziwne, w barwach fioletu. No i raz na kilkadziesiąt rozmów zdarza się tak że sypie się dzwięk. Ale wystarczy zadzwonić ponownie i już ok. Ogólnie jestem zadowolony.
    Prawdopodobnie przejdę na NANDa ale dopiero wtedy gdy wymienie digitizer ...

  3. #13
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Białystok
    Posty
    29
    Słuchawka
    HD2

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Witam,

    mam pewien problem z wgrywaniem andków z SD. Otóż zainstalowałem maglarda 113, następnie wykonałem partycje na karcie ( 2G) i instalację CWM. Jedynym andkiem którego wgrałem bez problemu jest HyperDROID GBX v11. Z pozostałymi mam ten sam problem, tzn. podczas instalacji pokazuje się po kilku sekundach komunikat "Instalation aborded". I tak jest podczas instalacji wszystkich andków z wyjątkiem tego pierwszego. Próbowałem również RAFDROID HD 4.1 i to samo. Czy ktoś mi może pomóc w tej sprawie?

  4. #14
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Kucharze zalecają 1GB partycję EXT jako maksymalny możliwy rozmiar. Może tutaj jest pies pogrzebany
    Dodatkowo - zależy jaki ext robisz - z ext3 zazwyczaj nie ma problemów, ext4 nie jest "łykany" przez wszystkie kernele - warto to najpierw doczytać przy opisie danego wypieku
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #15
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Białystok
    Posty
    29
    Słuchawka
    HD2

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    robiłem wg instrukcji z bloga czyli "ext2" nie widziałem aby było zaznaczane ext 3 cz 4. Teoretycznie przy większej karcie np4G nie powinno być problemu żeby to wrzucić?

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    03.03.2011
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    5

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Ja na początku posiadania Leosia, też myślałem, że coś robię nie tak - miałem duży problem z uruchomieniem praktycznie każdego Andka.
    Okazało się, że problemem była karta 16GB 6 klasy firmy Platinium (kupiłem ją razem z Leosiem - "padła" przy Automapie, wyskoczył błąd połączenia z internetem i ... koniec - podziękowania dla Proline, uznali reklamację bez problemu i wymienili na nową 8 GB 6 klasy Toshibę), po wymianie karty, wszystkie problemy znikneły!!!
    Wgrywałem Andki na "lewo i prawo" jak chciałem.
    Aktualnie mam 16GB 10 klasy firmy Adata i też wszystko jest ok (jest bardzo szybka i jest różnica między 4,6 klasą).
    Jak masz możliwość, to może pożycz od kogoś jakąś inną kartę na próbę - sprawdź, może masz ten sam problem, co ja na początku?

  7. #17
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    No dobra jak to się ma do tematu tego akurat Andka. Są od tego bardziej ogólne działy!
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  8. #18
    Junior Member
    Dołączył
    11.02.2011
    Posty
    23

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Mam problem podczas wgrywania tego Andka.. otóż wrzucam cały folder na kartę (posiadam 8 gigową) oczywiście uprzednio ją sformatowałem.. i odpalam CLRCAD i Haret.exe, pokazuje mi się ładny ekran ładowania ( na środku logo androida i napisy "Rafdroid" " by Rafpigna" i na tym koniec.. czekałem ponad 40 min aż się właduję i nic, spróbowałem również z własnym plikiem data.img i też sie nie chce władować. Posiadam brandowany rom 3.14 i radio 2.15.

  9. #19
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Armi wyżej napisał jaki plik zedytować aby Andek odpalił, zapraszam do lektury.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  10. #20
    Junior Member
    Dołączył
    11.02.2011
    Posty
    23

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Ale człowieku ja nie używam Automapy i inne andki mi chodzą, tylko nie wiem czemu ten nie chce
    ..


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top