Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
  1. #21
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    "Człowieku", a co tu ma do tego Automapa? Napisałem żebyś czytał, a na pewno znajdziesz ale skoro sobie nie poradziłeś aby przejechać parę postów wyżej scrollem myszki to Ci zacytuje:

    Ważna uwaga (dla początkujących i nie tylko ) - dla poprawnego startu z karty SD wymagana jest edycja pliku "config.txt" (koniecznie w "Notepad++" z włączoną konwersją UNIX znaku końca linii) i zamiana z "wince=0" na "wince=1".
    ...wtedy na pewno zechce :P

    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  2. #22
    Junior Member
    Dołączył
    11.02.2011
    Posty
    23

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    A wybacz maniek myślałem że chodizło Ci o ten post, najwidoczniej sie nie zrozumieliśmy...[quote author=armi link=topic=703.msg5099#msg5099 date=1302197661]
    Ja na początku posiadania Leosia, też myślałem, że coś robię nie tak - miałem duży problem z uruchomieniem praktycznie każdego Andka.
    Okazało się, że problemem była karta 16GB 6 klasy firmy Platinium (kupiłem ją razem z Leosiem - "padła" przy Automapie, wyskoczył błąd połączenia z internetem i ... koniec - podziękowania dla Proline, uznali reklamację bez problemu i wymienili na nową 8 GB 6 klasy Toshibę), po wymianie karty, wszystkie problemy znikneły!!!
    Wgrywałem Andki na "lewo i prawo" jak chciałem.
    Aktualnie mam 16GB 10 klasy firmy Adata i też wszystko jest ok (jest bardzo szybka i jest różnica między 4,6 klasą).
    Jak masz możliwość, to może pożycz od kogoś jakąś inną kartę na próbę - sprawdź, może masz ten sam problem, co ja na początku?
    [/quote]

    I kolejny raz dziękuje Ci za pomoc

  3. #23
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2010
    Posty
    28

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Czy jesli wgram tego andka i odpale z sd to po wyłączeniu moge korzystac normalnie z wm6.5 czy musze zrobić HR?

  4. #24
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Czy jesli wgram tego andka i odpale z sd to po wyłączeniu moge korzystac normalnie z wm6.5 czy musze zrobić HR?
    Jak z każdym Andkiem SD, restartujesz i masz WM. Nie musisz robić żadnego HR
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  5. #25
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2010
    Posty
    17

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Powiedzcie dlaczego ten Andek tak mi muli. Wcześniej miałem MCCM 3.4 i wszystko smigało bardzo szybko. Zainstalowałem RAFDROID bardzo mi się podoba ale tel działa strasznie wolno. Pomocy!!!

  6. #26
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Powiedzcie dlaczego ten Andek tak mi muli. Wcześniej miałem MCCM 3.4 i wszystko smigało bardzo szybko. Zainstalowałem RAFDROID bardzo mi się podoba ale tel działa strasznie wolno. Pomocy!!!
    Niestety nic nie zrobisz, ten typ tak ma. Fajny Andek ale niestety MCCM 3.4 jest od niego 100 razy szybszy i przy tym nie miałem problemów. Po prostu się tnie :/
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  7. #27
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2010
    Posty
    17

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Za każdym razem kiedy zainstaluje w andka MCM 3.4 zauważyłem, że po przekroczeniu 1GB pamięci dla programów system się sypie. Czy ktoś wie jak można pozbyć się tego problemu? Czy w systemach NAND jest to samo?

  8. #28
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Nie ma co się dziwić, przecież tworzony plik img przy starcie sytemu jest właśnie na wszystkie dane systemowe i ma właśnie wielkość 1gb. Jak chcesz go przekroczyć to nie sprawdzałem ale jak widać sypie się :P
    Andek w pamięci NAND zachowuje się jak WM. Jak go zawalisz śmieciem wiadomo co się dzieje, dlatego się zapisuje wszystko co można na karcie.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  9. #29
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    14

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    No i po 2 miechach bez problemowego użytkowania posypał mi się ROM :| Ciągle jakieś errory, powsysało kontakty zapisane na fonie ... Ale cóż, stawiam od nowa Muszę robić tylko backupy ... ale jak najlepiej ??
    I z tego co czytałem za niedługo ma być nast wersja RAFDROIDa

  10. #30
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Rafpigna obiecuje następną wersję swoich romów i kernela już około dwóch miesięcy. Nie liczyłbym na prędkie wypuszczenie czegokolwiek

    A backup:
    Kontakty - Android ma opcję zapisu ich do pliku;
    SMSy/Historia - Life Saver 2;
    Aplikacje i ich ustawienia - Titanium Backup.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top