[quote author=Plati link=topic=703.msg4648#msg4648 date=1300641851](...) nie wychodzą już na niego ani gry, ani programy czy inne przydatne rzeczy.
[/quote]

Jedno "multisłowo" - AutoMapa :-)

Wczoraj wyczytałem, że uzyskała akceptację Apple'a i od teraz ma się pojawić w iMarkecie dla iPada oraz iPhone'a... jednak niewiele to zmienia w temacie HD2.

Android jest bardziej przyjaznym użytkownikowi systemem. Jest również ciągle rozwijany (a co jeszcze ważniejsze - ten rozwój jest bardzo dynamiczny). Niemniej jednak póki Aquart nie wpadnie na genialny pomysł wydania swojej nawigacji na tę platformę, to WM nadal będzie przyciągał polaków własnie tą navi

Rafdroid to fajny Android dla naszych Leo. Sam używam od pewnego czasu wersji Light SQ - ładowanej w całości do NANDa w EU-Leo (to chyba pierwszy taki build z DHD). Dzisiaj Rafpigna wydał Kernel 1.9 OC, który w moim odczuciu spowodował wzrost wydajności systemu oraz niższe zużycie baterii... zobaczymy co czas pokaże - na razie jestem jednak bardzo zadowolony, przez co poza długo urzędującym u mnie MCCM SE v3.4 to chyba właśnie ten build mógłbym (pomimo braku testów tego konkretnego, ale innych wypieków Rafpigny) ze spokojem ducha polecić :-)