Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    14

    [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Pojawił się nowy Andek. Podobno znacznie szybszy od swoich poprzedników.
    Kod:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=970731
    Właśnie go ściągam. Będzie to mój 1 andek. Mam nadzieje że pozytywnie mnie zaskoczy

    Edit:
    Andek zainstalowany, zabieram się za testowanie

    Edit2:
    Po kilkunastu minutach musiałem skończyć testowanie ... Niestety bateria padła - końcówka była.
    Pierwsze wrażenia pozytywne, zero przycinania. WIFI działa, dzwonić się da. Później potestuje więcej

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    15.02.2011
    Posty
    17

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    zainstalowałem. ale też przymula ale zdecydowanie mniej i bateria tak szybko nie znika. działa chyba wszystko, nie wiem tylko jak GPS nie miałem okazji włączyć.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    14

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    No i ja potestowałem trochę. Aparat działa ok. Bateria przy szperaniu na necie idzie mniej więcej tak jak na stockowym WM 6.5, w czuwaniu ok 1-2% na godzine.
    Jestem zadowolony, ale chyba wybiorę niedługo wersje NAND

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    zainstalowałem. ale też przymula ale zdecydowanie mniej
    Oczywiście, że przymula bo to wersja SD

    Jestem zadowolony, ale chyba wybiorę niedługo wersje NAND
    Zauważysz naprawdę różnicę w szybkości, polecam NAND do testowania, jak też do normalnego użytkowania. Ja wróciłem na razie do WM po tygodniu korzystania bo za grzyba nie mogłem z Andka NAND wycisnąć 2 dni bez ładowania. Ale prócz tego i braku AM nie miałem za bardzo się do czego przyczepić. Wszystko zaje... :P

    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    14

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Hmmm... Co do szybkości to nie wiem jak to wygląda ze względu hardware HD2, ale szybkość karty (klasa) też ma raczej znaczenie. Na karcie class 2 możliwe że będzie mulić bardziej niż 4.

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Ja mam class6 i też są przymulenia. Tej szybkości tak na oko nie zauważysz w działaniu.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    14

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    No i trochę się pobawiłem andkiem. Bardzo fajna rzecz, polecam każdemu kto ma WM 6.5 - znaczna różnica w możliwościach, przy czym zużycie baterii jest bardzo podobne.
    Ogólnie dużo większa funkcjonalość, szybkość dobra, grałem w pare gierek i jestem zadowolony. Niestety WM 6.5 już się nie liczy :/ nie wychodzą już na niego ani gry, ani programy czy inne przydatne rzeczy.

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    [quote author=Plati link=topic=703.msg4648#msg4648 date=1300641851](...) nie wychodzą już na niego ani gry, ani programy czy inne przydatne rzeczy.
    [/quote]

    Jedno "multisłowo" - AutoMapa :-)

    Wczoraj wyczytałem, że uzyskała akceptację Apple'a i od teraz ma się pojawić w iMarkecie dla iPada oraz iPhone'a... jednak niewiele to zmienia w temacie HD2.

    Android jest bardziej przyjaznym użytkownikowi systemem. Jest również ciągle rozwijany (a co jeszcze ważniejsze - ten rozwój jest bardzo dynamiczny). Niemniej jednak póki Aquart nie wpadnie na genialny pomysł wydania swojej nawigacji na tę platformę, to WM nadal będzie przyciągał polaków własnie tą navi

    Rafdroid to fajny Android dla naszych Leo. Sam używam od pewnego czasu wersji Light SQ - ładowanej w całości do NANDa w EU-Leo (to chyba pierwszy taki build z DHD). Dzisiaj Rafpigna wydał Kernel 1.9 OC, który w moim odczuciu spowodował wzrost wydajności systemu oraz niższe zużycie baterii... zobaczymy co czas pokaże - na razie jestem jednak bardzo zadowolony, przez co poza długo urzędującym u mnie MCCM SE v3.4 to chyba właśnie ten build mógłbym (pomimo braku testów tego konkretnego, ale innych wypieków Rafpigny) ze spokojem ducha polecić :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    14

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    A jak to wygląda ze zmianą romów ? W sensie wgrałem teraz kilka gier, aplikacji, spersonalizowałem itd. I czy jak bym chciał zmienić na inny rom, czy to SD czy NAND to jest taka możliwość aby zachować wszystko tak jak teraz mam ? Czy niestety od nowa wszystko ?

    Edit:
    Widzę że wyszła wersja: [21.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.2|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.9 OC] - jest prosty sposób aby zrobić upgrade bez utraty niczego ?

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    W Androidzie z SD dane zapisują się w pliku data.img. Zazwyczaj z upgrade w ramach jednego kucharza i wersji nie ma problemów, choć zdarzają sie fuckupy. Migrację na NANDa ułatwia Titanium Backup (między różnymi buildami na SD zresztą też ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top