Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42
  1. #41
    Junior Member
    Dołączył
    30.12.2010
    Posty
    27

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    [quote author=Smogg link=topic=703.msg6095#msg6095 date=1308551835]

    PS 1. Jako nazwę nowego romu podałeś ten z tego tematu (SD), więc prawdę powiedziawszy nie wiem który faktycznie rom masz Domniemam, że jest to Rafdroid HD 4.0.1 czy jakoś tak, z potrzebną partycją ext na karcie... a więc :-) Zrób backup rzeczy ze swojej karty. Zrób na niej 2 partycje - pierwsza fat32, druga ext. A później przekopiuj na te partycje zawartość analogicznych partycji z karty 2GB (testowałem to ostatnio - działa :-P).

    PS 2. Natknąłem się na to, choć osobiście nie próbowałem - checknij :-)

    [/quote]

    No niezupełnie ... w temacie jest 4.1, mój jest 4.2 Ale jak napisałem - w zasadzie to ten sam soft, tylko wersja nie na kartę. Wybrałem go, bo jakoś przypadł mi do gustu, choć w sumie nie używam w nim sence.
    Podany sposób z kartą zadziałał, dzięki
    Jeśli chodzi zaś o podany przez Ciebie programik, to nie mogę go na razie jakoś rozgryźć, ale damy radę !!!

    I ostatnie (przynajmniej na dzisiaj
    Dopasowałem sobie programy, pulpit, etc ... a jak zmienię soft, to zabawa od początku, czy można to jakoś wszystko odzyskać ? Coś mignęły mi tematy, że tak, ale nie mogę do nich teraz się doszperać.

    Pozdrawiam
    atomeck

    [/quote]
    Dziewictwo jest uleczalne

  2. #42
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [12.MAR.11][SD] RAFDROID HD 4.1|Fastest Full DesHD [MAGDLR/WINMO][K: Rafp 1.8 OC

    Ja do przywracania programów i ich ustawień używam Titanium Backup. Sprawdza się on w tej roli znakomicie
    Można też robić sobie Backup via CWM, robiłem, ale nie przywracałem, więc nie wiem jak to działa i jak się spisuje
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top