Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    28

    Odp: Grzanie się Leona

    No ostatnio mój tel rozgrzał sie do 40 stopni Jednak bez kabelka tez sie grzeje
    Myśle że to kwestia procesów w tle jak i użycia pamięci.

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    30.12.2010
    Posty
    27

    Odp: Grzanie się Leona

    A jaka jest tzw. 'normalna temperatura' pracy Leosia ?
    Jak to jest u Was ?
    Do jakich średnio wartości podnosi się temperatura podczas np śmigania w necie ?
    Dziewictwo jest uleczalne

  3. #13
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Grzanie się Leona

    Póki nie parzy - nie jest źle Ja tam nigdy nie mierzyłem specjalnie temperatury mojego Leona. Bo i po co? Na 1 stopień przed jakąś ustaloną awaryjną wartością nagle podskoczę i wsadzę telefon do zamrażarki na 5 minut?

    Cytat Zamieszczone przez atomeck
    Do jakich średnio wartości podnosi się temperatura podczas np śmigania w necie ?
    Najprościej rzecz ujmując: akceptowalnych.

    Jest lato, Leon będzie cieplejszy, na zimę chłodniejszy (chyba, że ktoś go trzyma na kaloryferze, żeby nie złapał grypy). Dopiero zaobserwowanie jakichś nienormalnych, nieprzewidywalnych, dziwnych akcji dokonywanych przez słuchawkę powinno zmotywować do jakiegoś głębszego analizowania zakresów pracy HD2. Znaczna większość tego, czego w życiu się najbardziej obawiamy - nigdy nie następuje.
    Ergo, obawianie się przegrzania się Leo na WM to "prawie na pewno" strata czasu i energii, którą można spożytkować ciekawiej, czego Wam serdecznie życzę
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #14
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Grzanie się Leona

    mam pytanie, moj hd2 grzeje sie na dole z tyłu pod baterią jak sie gra, uzywa automapy, kozysta z neta, kupiłem go z andkiem 4.0.4 czy to jest padnieta płyta czy poprostu tak ma? grzeje dośc mocno, ale nie resetuje sie nie wyłącza, po jakim czasie wam sie wyłącza czy resetuje telefon? czy poprostu tak maja te telefony ze sie grzeją??

  5. #15
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Grzanie się Leona

    Zainstaluj z marketu aplikację: https://play.google.com/store/apps/d...nels.tempcpuv2 i zobacz dokładniej jakie temperatury osiąga telefon. Jeśli nie przekracza 45 stopni, to nie masz się czym przejmować. Ja swojego rozgrzałem do 55 stopni i nic mu się nie stało, ale to był wyjątek gdy zasnąłem z telefonem podłączonym do ładowarki i zakryłem poduszką...

  6. #16
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Grzanie się Leona

    dzisiaj rozgrzałam hd2 na maxa (tak mysle) lezał w aucie na słoncu i właczona automapa gps i transmisja danych, osiągnoł 53 stopnie ale nie zresetował sie nie wyłączył ani nic. czy to możliwe ze osiaga taką temperature? testowałem na tym programie co ktos podał link 2 posty wyzej. czy tak ma ten tel czy poprostu jest padnieta płyta? pytałem sprzedawcy twierdzi ze sie grzeje ze grzeją sie te telefony ale płyta jest na 100 dobra, jak można by było sprawdzić płyte? sa programy ?

  7. #17
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Grzanie się Leona

    Jeśli rozgrzał się tylko do 53 stopni będąc na słońcu to wszystko jest w normie. Te telefony tak mają, sam myślałem na początku że coś jest nie tak z telefonem

  8. #18
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D
    Dokładnie tak ten telefon ma, dopóki się nie resetuje i nie wyłącza to jest wszystko ok, ja do tego co napisałeś wyżej dodałbym podłączenie do ładowania bez włączonej klimy i otrzymamy efekt braku ładowania i migające na zmianę diody do czasu wystygnięcia telefonu

    Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

  9. #19
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Grzanie się Leona

    Witam, mam problem po zmianie baterii orygnialnej na nową firmy Andida, temperatura jaką pokazuje telefon (próbowałem chyba już z 10 programów w tym darmowe i płatne), wynosi ciągle 28 stopni. Jednak wiem że się czasem nagrzewa bardziej i mniej, czuć to po dotknięciu telefonu przy używaniu np automapy. Po założeniu oryginalnej baterii problem znika i dalej telefon normalnie pokazuje aktualną temperaturę,
    Problem występuje od momentu założenia baterii tej nie oryginalnej. Czy ktoś używa HD2 z baterią Andida 1600mAh i pojawia się u kogoś ten sam problem?
    Ostatnio edytowane przez tomaszozog ; 21.08.12 o 17:30

  10. #20
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Grzanie się Leona

    Temperatura pokazywana przez te programy to właśnie temperatura samej baterii. Po prostu nieoryginalne zwykle nie posiadają czujnika temperatury, przez co masz cały czas daną wartość.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top