Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    HD2 vs Desire HD

    Czesc

    Szukam informacji i opinii w temacie zamiany mojego HD2 na Desire HD.
    Na hd2 mam oczywiscie androida sprawuje sie niezle i w sumie jestem zadowolony.
    Macie jakies argumenty czemu warto zmienic ten telefon na Desire HD?
    Desire dostane za przedluzenie umowy i moge go zatrzymac lub sprzedac za okolo 1200zl.
    Za swojego HD2 nie wiem ile mogl bym dostac 800-900zl (stan bdb).
    Bardzo prosze o opinie.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HD2 vs Desire HD

    Jeśli koniecznie zależy Ci na telefonie, który ma od początku Androida i tylko Androida, to niby możesz... choć imho dla trochę większego ramu, nanda i chipa graficznego taka zmiana to topienie pieniędzy. Na Twoim miejscu bym oszczędził kasę, uzbroił się w cierpliwość i poczekał na coś dwurdzeniowego (bo procek DHD nieznacznie różni się d tego w HD2).

    Innymi słowy - szału nie ma, wielkiego skoku nie czuć, skoro masz już HD2 i na nim Androida, to uważam taką zmianę za nieopłacalną.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: HD2 vs Desire HD

    [quote author=Smogg link=topic=722.msg4665#msg4665 date=1300712052]
    Innymi słowy - szału nie ma, wielkiego skoku nie czuć, skoro masz już HD2 i na nim Androida, to uważam taką zmianę za nieopłacalną.
    [/quote]

    Włąsnie na taka odpowiedz liczyłem a w HD2 mam wiekszy ekranik co dla mnie jest istotne.

    Tak troche z innej beczki spytam nie masz moze tak ze jak masz wlaczone wi-fi tel lezy jakis czas potem go chce odblokowac i ma lekki zwis budzi sie i pracuje juz poprawnie?
    Bez wi-fi nie zauwazylem czegos takiego.



  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HD2 vs Desire HD

    Desire HD ma taki sam ekran jak HD2, to Desire "Bravo" ma 3.7 cala. Rozdzielczością jednak te telefony się nie różnią.

    Co do lagów - to zależy od ROMu, czasami bywają, ale nie są dla mnie aż tak bardzo uciążliwe
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top