Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 108
  1. #11
    Member
    Dołączył
    11.12.2010
    Skąd
    PLE
    Posty
    30

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Ok wchodze na htc.com, ściągam ROM, instaluje i potem co? Jak instaluje się spolszczenie? Nic nie rozumiem...

  2. #12

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    no ja tez nie wiem ja instalowac to spolczenie . bo instalacja w miare proste
    Pomogłem licze na +

  3. #13
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    spolszczenie ściągasz na kompa odpalasz setup przy połączeniu z telefon i się instaluje, po zainstalowaniu robimy HR i na początku mamy do wyboru język
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #14

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    mam fona od plusa, zainstalowaem z karty (bo ponoc usuwa to HSPL) rom 1.66 stockowy od HTC i teraz chcialbym wgrac ten oficjalny 3.41 no i sie zacialem bo nie wiem co dalej ;-) wczoraj czytalem po forach i mialem ogarniete, ale popilem za duzo i teraz mam problemy ze skupieniem sie ;-) jak wgrac tego 3.41 gdy mam juz wgrany stockowy 1.66, no bo chyba nie tak samo z karty jak 1.66 ? albo sie myle? plisss pomozcie

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Nie wiem jak się wgrywa tego 1.66 ale 3.14 wgrywałem tak: ściągnięty rom na dysk, połączenie activesync uruchamiam setup i postępowałem zgodnie z tym co mi wyskakiwało, po zakończeniu wgrałem język pl, zrobiłem HR i cacy działa
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  6. #16

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    oki, zrobilem ale juz dwa razy mi wyskoczyl error ze cos z polaczeniem z usb nie tak choc jest dobrze podpiete, i sie przerywa choc na telefonie idzie dalej i na koncu pise ze sie udalo, ale jak wlaczam to dalej jest rom 1.66 ;/


    panowie ile powinno byc pamięci programowej calkowitej po wgraniu stockowego romu 1.66? wyswietla mi 336,93 MB zczego prawie 160 MB zajete, tak powinno być bez tego HSPL?

  7. #17
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    22

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Rozumiem, ze przy wgraniu tego romu i spolszczenia traci sie gwarancje (kupilem telefon w play) ?

    "Rom nie ma odblokowanych 576 MB RAM Ten ROM nie jest kompatybilny z HSPL 2.08, po wgraniu Romu za jego pomocą ? będą problemy z wolną pamięcią gdyż będzie pokazywał około 80-90 MB wolnej pamięci" - to znaczy ? Jakie są tego skutki/objawy. I co to jest HSPL ?

    Pozdrawiam,
    kubiba

  8. #18
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Rozumiem, ze przy wgraniu tego romu i spolszczenia traci sie gwarancje (kupilem telefon w play) ?
    nie, nie traci sie to jest oryginalny ROM HTC. Sprawdź sobie jeszcze czy ta stronie htc
    Kod:
    http://www.htc.com/pl/SupportDownload.aspx?p_id=297&cat=2&dl_id=1046
    gdzie sie ściąga ten rom przejdzie twój nr.seryjny(s/n) (jeśli nie to musisz sciągnąć ten rom ze strony sunnysoft (wydaje mi sie że dalej nie tracisz gwarnacji), i czy masz numer PN taki - PN: 99HJZ022-00 (jesli inny nie będzie sie dało spolszczyć romu). Jeśli sie wszystko zgadza pójdzie jak spłatka w 10 minut
    ps. nr. s/n i PN masz albo pod baterią albo na pudełku.


    "Rom nie ma odblokowanych 576 MB RAM Ten ROM nie jest kompatybilny z HSPL 2.08, po wgraniu Romu za jego pomocą ? będą problemy z wolną pamięcią gdyż będzie pokazywał około 80-90 MB wolnej pamięci" - to znaczy ? Jakie są tego skutki/objawy. I co to jest HSPL ?
    Chodzi oto że jakbyś wcześniej wgrywał rom nieoryginalny to musiał byś złamać zabezpieczenia programem HSPL (prosto rzecz ujmując) i przed zainstalowaniem spowrotem oryginalnego romu trzeba to usunąć. Jak masz nowy tel i niewgrywałeś żadnych customowych/nieoryginalnych romu nie dotyczy cie to i sie nie martwisz oto

    [gmod]pozwoliłem trochę zmodyfikować Twój post...był zlany w jeden cytat[/gmod]

  9. #19
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    22

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    A co z ta pamiecia ? Jakie sa skutki tej modyfikacji ?
    Zainstalowalem i bardzo ladnie dziala, tylko wprowadzenie bylo po angielsku.
    Ze spolszczeniem nadal mam gwarancje ? Roma sciagalem ze strony htc, wpisalem S/N i dziala.

    Ciagle mi sie ustawia godzina o godzine do przodu. Jak mam to naprawic.

    Pozdrawiam,
    kubiba

  10. #20
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Z pamięcią - w zależności od tego, czy miałeś HSPL - jeśli tak, to 3.14 nie współgra z HSPL i masz zanik pamięci Trzeba przywracać oryginalny SPL instalując najpierw 1.66 z karty.

    Jeśli jednak miałeś oryginalny SPL - wszystko w normie, AFAIK ten rom NIE odblokowuje dodatkowej pamięci.

    Spolszczenie nie ma wpływu na gwarancję (tzn. nie tracisz jej) :-)

    Sprawa z godziną była nawet dzisiaj poruszana na forum...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top