Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 108
  1. #41
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    umnie czasem sie nie pyta, wydaje mi sie że jak jest mus na tel to niedaje wyboru

  2. #42
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    22

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    podajcie mi jakas instalacje, która na pewno da sie na karcie instalowac ?

  3. #43
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    większość da się na karcie instalować np. Mobilegadu, skype...

  4. #44
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    22

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Skype się pytał gdzie instalować czyli, że palringo ma tak automatycznie (czy u Was się pytał?).
    Rozumiem, że jak aplikację będą się instalowały na pamięci telefonu to telefon będzie wolniej funkcjonował ?

    Rom nie ma odblokowanych 576 MB RAM Ten ROM nie jest kompatybilny z HSPL 2.08, po wgraniu Romu za jego pomocą ? będą problemy z wolną pamięcią gdyż będzie pokazywał około 80-90 MB wolnej pamięci" - to znaczy ? Jakie są tego skutki/objawy. I co to jest HSPL ?
    O co chodzi z tą pamięcią ?

    Jak się instaluję ostatnią aktualizację ze strony HTC to już nie trzeba wcześniejszych aktualizacji instalowac ? Ona zawiera wszystko poprzednie modifikacje ?

    Pozdrawiam,
    kubiba

  5. #45
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Jak instalujesz ostatnią akutalizacje (nowszy rom) już (raczej) wszystkie wcześniejsze są w niej.

    Ehh pisałem Ci że HSPL to jest program do łamania zabezpieczeń. Potrzeba go wgrać jak chcesz zainstalować ROM nieoryginalny (customowy). Jeśli to kiedyś robiłeś i chcesz zamiast nieoryginalnego wgrać oryginalny ROM 3.14, a masz zainstalowany HSPL to będzie problem z pamięcią rom (coś sie gryzie) dlatego trzeba go wcześniej odinstalować.
    Alee jeśli masz nowy tel to jest czysty i napewno niema żadnego hspl (to znaczy ma oryginalny spl taki jaki powinien być, i w niczym nic nie będzie pszeszkadzać). Teraz rozumiesz????

    A co do odblokowania dodtakowej pamięci RAM (to jest 576mg) to tak. W tel. oryginalnie jest (nie pamiętam dobrze) 448mg ram, niewiadomo czemu HTC zablokowało kilka mg. I istnieją ROMY nieoryginalne (customowe) które potrafią zwiększyć tą pamięć z tych 448 na 576mg ii często ludzie pytają czy ten oryginalny htc ROM 3.14 zwiększa tą pamięć.. ale jednak tego nie robi. Sam niewiem czemu HTC ja blokuje. Jak chcesz ją odblokować musisz wgrać nieoryginalny ROM, ale tracisz gwarancje (powiedzmy że tracisz, bo jak by sie coś działo to wgrywasz spowrotem oryginalny rom i masz gwarancje spowrotem a nikt sie nie kapnie że był wgrywane nieoryginalny)

    no i jak jaśniej coś?

  6. #46
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Wiecie... już chciałem napisać, że ta dyskusja podnosi ciśnienie lepiej niż poranna kawa... że podziwiam kolegę Mańka za jego spokój, opanowanie i cierpliwe znoszenie i odpowiadanie na 30 postów w których jest dokładnie to samo pytanie - a wszystko w jednym temacie... tak, chciałem to zrobić...

    A dlaczego już nie chcę? Otóż liczenie RAMu w miligramach, co udało się koledze lakikwapowi po prostu zabiło mnie śmiechem :-)

    Jak dodatek jest umieszczony na oficjalnej stronie HTC, to jakim cudem miałby się wiązać z utratą gwarancji?! Pytania o instalowanie 30 poszczególnych aplikacji na karcie, tudzież w telefonie również nie mają żadnego związku z prezentowanym tutaj romem... Dżizas, inaf o_O

    Kolego kubiba, zacznij proszę sam instalować różne rzeczy, testować, bo nie zawsze jest:
    1) dostępna masa ludzi na forum, która będą chcieli odpowiadać na ciągle te same pytanie - jak powyżej
    2) to zgodne z tematem, w którym wypisujesz te pytania - jak powyżej
    3) na forum cierpliwy i tolerancyjny Maniek - jak powyżej
    4) ktoś, kto miał podobne przejścia i będzie chciał użyczyć swojej wiedzy - jak powyżej

    Tak więc BŁAGAM - jeśli macie jakieś pytania niezwiązane z działaniem tego konkretnego romu, to załóżcie konkretne wątki ich dotyczące. Jako ciekawostkę dodam, że odnoszące się do niektórych poruszonych tutaj zagadnień - wątki na forum już są :>
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #47
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    5

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Ja miałem problemy ale opanowałem wszystko ....wszedłem na stronę htc pobrałem wszystko co trzeba ...wcześniej wgrałem wszystkie swoje kontakty do my phone co nie jest takie trudne ale trochę mnie to irytowało ....
    Potem zaczęły się schody bo mimo że znalazłem łatkę -spolszczenie to nie umiałem go wgrać -wyskakiwał błąd i nic nie pomagało ...z 3 razy robiłem od nowa instalkę romu mając nadzieje że tu coś poszło nie tak ...robiłem resety miękkie i twarde i ten sam problem ....dopiero na którym z for przeczytałem że systemy takie jak vista czy mój win 7 mają problem z tym plikiem w normalnym otwarciu programu i należy ustawić je w ustawieniach do odczytu ze zgodnością z win NT ...tak zrobiłem i problem się okazał rozwiązany ....oczywiście potem restart tak jak w opisie i poszło ....w sumie kosztowało mnie to 5 godzin siedzenia i szukania problemu i rozwiązania dla tego wolę to opisać dla innych bo na głównej stronie htc takich informacji się nie znajdzie a dla takich laików jak ja sprawiło to nowe wyzwanie i masę nerwów ...

  8. #48
    Junior Member
    Dołączył
    31.12.2010
    Posty
    2

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    witam.nabylem nowy telefon w sieci plus z jezykiem ang...podczas prob ktore robilem wyswietla mi sie komunikat "package version is not larger than the one in your device" co to oznacza...? prosze o pomoc

  9. #49
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    to oznacza że masz system windows vista albo 7 i musisz zmienić tryb zgodności na NT
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  10. #50
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    albo spróbować wyciągnać plik .cab z instalacji

    btw. mi poszło na wiście bez zaznaczania zgodności , za to na xp niechciało w żaden sposób pójść.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top