Ja miałem problemy ale opanowałem wszystko ....wszedłem na stronę htc pobrałem wszystko co trzeba ...wcześniej wgrałem wszystkie swoje kontakty do my phone co nie jest takie trudne ale trochę mnie to irytowało ....
Potem zaczęły się schody bo mimo że znalazłem łatkę -spolszczenie to nie umiałem go wgrać -wyskakiwał błąd i nic nie pomagało ...z 3 razy robiłem od nowa instalkę romu mając nadzieje że tu coś poszło nie tak ...robiłem resety miękkie i twarde i ten sam problem ....dopiero na którym z for przeczytałem że systemy takie jak vista czy mój win 7 mają problem z tym plikiem w normalnym otwarciu programu i należy ustawić je w ustawieniach do odczytu ze zgodnością z win NT ...tak zrobiłem i problem się okazał rozwiązany ....oczywiście potem restart tak jak w opisie i poszło ....w sumie kosztowało mnie to 5 godzin siedzenia i szukania problemu i rozwiązania dla tego wolę to opisać dla innych bo na głównej stronie htc takich informacji się nie znajdzie a dla takich laików jak ja sprawiło to nowe wyzwanie i masę nerwów ...