Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 108
  1. #51
    Junior Member
    Dołączył
    31.12.2010
    Posty
    2

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    zmienione na nt i nic nadal to samo a rom 3.14...jakies podpowiedzi?

  2. #52
    Junior Member
    Dołączył
    03.01.2011
    Posty
    1

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    moim zdaniem soft jaki posiadam jest najlepszy fajne spolszczony fajne programy tylko brak transmitera fm
    soft_by_lobuz

  3. #53
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    [OffTopicMode: ON]
    @dragoks: A to dział dotyczący stock romów, oraz wątek dotyczący najnowszego od HTC... Poza tym Lobuz swego czasu wypuścił kilka romów - z Twojego posta również nie wynika, który to polecasz jako najlepszy

    Jeśli więc zechciałbyś polecić nam ten rom w sposób bardziej konkretny, niż "fajnie spolszczony fajne programy" (bo to w zasadzie nic nam nie mówi, o tych fajnych programach), to polecam ten dział http://hd2forum.pl/custom-romy/
    [OffTopicMode: OFF]

    @3lv!$: spróbuj może jeszcze uruchomienia z prawami administratora... ewentualnie - jeśli masz możliwość podpięcia swojej słuchawki pod inny komputer z innym Windowsem (nawet z tą samą wersją - jak wiemy, Winda odstawia czasami różne dziwne szopki) to spróbuj też takiego rozwiązania - ktoś już chyba pisał, że przesiadł się po prostu na inny PC... i zadziałało xD
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #54
    Junior Member
    Dołączył
    07.01.2011
    Posty
    4

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    witam panowie. jak gdzieś było opisane to sorka za posta.

    Ale mnie już szczyka. Najpierw nie chciało się nic wgrać, cały czas błąd komunikacji. No to wgrałem ten oficjalny rom. Udało sie, instalacja poszła zgrabnie, ale na tym koniec, język EN a activsync nie chce się połączyć z tel. Nie mam teraz jak nagrać polskiej nakładki.

    teraz to co mi się nagrało
    OS version
    5.2.21913 (21913.5.0.94)

    Manila version
    2.5.20181527.0

    ROM
    3.14.479.2 (04666) WEE

    rom data
    10/04/10

    Protocol version
    15.42.50.11U

  5. #55
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    jakiego masz windowsa? Jak active syhnc nie chce się łączyć możesz zobaczyć zmienić usb czy cos, bo powinien bez problemu go widzieć
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  6. #56
    Junior Member
    Dołączył
    07.01.2011
    Posty
    4

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    win xp sp3
    activ nowy 4.5

    a błąd podejrzewam od strony tel, bo jeszcze zanim zrobiłem upgrade telefonu, to też nie mogłem się połączyć. I gdzieś odchaczyłem jakiś haczyk do synchronizacji i active zadziałał. A teraz nie wiem gdzie szukać tego haczyka.


    Jeszcze dodam, że po podłączeniu tel do kompa, w systray pokazuje się ikonka dwóch komputerów, tak jak by adres sieciowy pobierał. I po czasie pokazuje "połączenie lokalne 5" - błąd łączenia
    [hr]Dodano: [time]Styczeń 07, 2011, 19:08:10 [/time][hr]
    znalazłem ten j... ptaszek. W others i USB PC. i zaraz pierwszy ptaszek. I to właśnie wcześniej mi też hamowało dostęp do instalacji.
    [hr]Dodano: [time]1294425473[/time][hr]
    no i włączyłem ten dodatek by się polski language nagrał i nie ma nic po polsku. Dodatek się prawidłowo zainstlował, ale efektów żadnych

  7. #57
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    hard reset zrobiłeś po wgraniu jezyków ?

  8. #58
    Junior Member
    Dołączył
    07.01.2011
    Posty
    4

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    [quote author=lakikwap link=topic=8.msg2177#msg2177 date=1294426064]
    hard reset zrobiłeś po wgraniu jezyków ?
    [/quote]

    A widzisz, mea culpa.

    Zaraz biorę się za reset.
    [hr]Dodano: [time]1294426725[/time][hr]
    No i sukces

  9. #59
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2011
    Posty
    5
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Koledzy mi przy instalacji spolszczenia wyskakuje-confirmation:the files have been changed!.Moze jakas pomoc w tej kwesti.Wgranie rom-u przebieglo bez problemu.

    A kolejny komunikat to- package version is not larger than the one in your device

  10. #60
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    zmień na zgodność z nt
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top