Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 108
  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Nowy oficjalny rom WWE 3,14. Aktualnie mamy już dostępne spolszczenie wypuszczone przez sunnysoft. Rom oraz spolszczenie można pobrać ze strony:

    Dla tych którzy mają problem z zainstalowaniem spolszczenia ze strony sunnysoft wyodrębnione caby
    Kod:
    http://dl.dropbox.com/u/138074/hd2blog.pl/romy/Spolszczenie_LEO_3_14_cab.7z
    [list type=decimal]
    [li]Zawiera wszystkie poprzednie aktualizacje.[/li]
    [li]Aplikacja kontakty pozwala na szybsze wyszukiwanie i lokalizowanie kontaktów.[/li]
    [li]Ulepszona obsługa zarządzaniem CPU, działanie procesów w tle i ogólna poprawa wydajności.[/li]
    [li]Radio_15.42.50.11[/li][/list]
    UWAGI:
    Rom nie ma odblokowanych 576 MB RAM Ten ROM nie jest kompatybilny z HSPL 2.08, po wgraniu Romu za jego pomocą ? będą problemy z wolną pamięcią gdyż będzie pokazywał około 80-90 MB wolnej pamięci
    Przywracanie fabrycznego SPL: http://hd2blog.pl/2010/11/stockowy-r...-spolszczenie/
    Aby po wgraniu Romu wgrać inny gotowany należy przywrócić SPL np 1,42 a potem zainstalować HSPL. (Przynajmniej do czasu aż cotulla wymyśli HSPL 4 działające z SPL 3)



    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Polecam dla osób, które nie chcą zdejmować blokady CID. Android działa w tym romie OK

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    10.12.2010
    Posty
    20

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Witam

    Posiadam HD2 z Vobis
    ROM : 1.48.479.1 (71294) WWE
    Radio : 2.05.51.05_2

    Chce wgrac nowy rom 3.14 w polskiej wersji jezykowej wraz z nowym radiem. Ktory poprawi mi zasieg z telefonie. (mieszkam na wsi i sa problemy, raz jest raz nie ma. Trzeba restartowal telefon zeby zlapal siec (wyl.tel=wl.tryb samolot / wl.tel=wyl.tryb samolot).

    Sprawdzalem SPL :

    PB81100 HX-BC
    SPL-1.42.0000 XE
    MicroP(LED) 0x05
    MicroP(TOUCH) 0x30

    Moge prosic o informacje jaki HSPL potrzebuje wgrac ? i w skrocie jak powinienem to wszystko zrobic (hspl/rom/radio).. Pytanie jeszcze czy radio jest juz w romie ?

    I dodatkowe pytanie czy gdybym przegral samo radio a zostawil rom 1.48 czy dzialoby poprawnie ?

    Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

  4. #4
    Member
    Dołączył
    11.12.2010
    Skąd
    PLE
    Posty
    30

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    To prawda. Przydał by się jakiś prosty opis dla laików

  5. #5

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Jak mam zainstalowac spolczenie i gdzie ono jest?? Tak samo jak ROM??. co to jest to spl/hspl to sie osobno wgrzywa czy nic nie trzeba wgrywac mam z sieci plus !! Jak bezpiecnie to zainstalowac/wszystko/
    Pomogłem licze na +

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    ze strony glownej htc sciagnij rom i postepuj wedlug instrukcji, jezyk polski ze strony sunnysoft podanej w pierwszym poscie, i gotowe
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  7. #7

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Jaka to jest głowna strona i z kad wziazc instrukcje
    Pomogłem licze na +

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Kod:
    www.htc.com
    tam na stronie w menu mamy pomoc czy cos takiego wybieramy nasz telefonik z listy i ukazuja nam sie wszystkie aktualizacje jake sa dostepne a na samej gorze mamy rom 3.14 i tam tez znajduje sie opis postepowania
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  9. #9

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Tam jest po angielsku. I nie ma po polsku tego Rom-u
    Pomogłem licze na +

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    10.12.2010
    Posty
    20

    Odp: Oficjalny Rom 3.14 WWE [PL]

    Czy po wgraniu ROM'u z htc.com zostanie tez zmienione radio ? na jaka wersje ?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top