Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    HTC zapowiada smartfona z WP7 i ekranem 4,3" dla AT&T

    Kod:
    http://www.pcworld.com/article/222871/htc_announces_big_screen_wp7_phone_for_at_T.html#tk.rss_news

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC zapowiada smartfona z WP7 i ekranem 4,3" dla AT&T

    Trochę to takie odgrzewane HD7... maybe a disappointment for folks who were hoping it would sport a dual-core processor - pod tym się podpisuję... czekam na jakiegoś HTC z dwurdzeniowym procesorem (no i bez WP7, ale to inna bajka ).

    RAMu tyle co w HD2, ROMu tyle co w "naszych" HD2 (czyli EU, HD2 z T-Mobile ma 1024)... Może marudzę, ale jak dla mnie to telefon bez rewelacji... Jeśli porównamy to do obecnego już Desire HD, które ma 1,5gb ROM i 768mb RAM, to robi się jeszcze smutniej... A prywatnie HD2 na DHD bym w tej chwili nie zamienił z prostej przyczyny - mój build z DHD w HD2 sprawuje się wręcz idealnie, przez co w moim odczuciu koszty zmiany telefonu w żaden sposób nie zrównoważyłyby mi ewentualnych korzyści z takiego przejścia...

    Może WP7 nie wymaga aż takiego uber-pr0-mocnego hardware'u, ale patrząc rozwojowo - choćby na intensywny rozwój gier na tę platformę i jednak dużą pogoń za nowościami i mocą obliczeniową w słuchawkach... Brak informacji o jakiejś większej rozdzielczości ekranu też wskazuje na to, że została bez zmian...

    Na plus natomiast zaliczyłbym fizyczny guzik aparatu - tego mi brakuje

    Tak czy inaczej - dzięki za info, warto rozwijać ten dział
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top