Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Wywracanie systemu.

    Siemka. Mam pytanie. Kupiłem telefon z wgranym androidem 2.3 i przy robieniu zdjęć, albo odebraniu połączenia telefon się wyłącza. Procesor mam ustawiony na 900 MHz. Pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Wywracanie systemu.

    To nie ma nic wspólnego z procesorem - kamera w buildach z Gingerbreada po prostu generuje problemy... proponuję zmianę buildu, jeśli chcesz robić zdjęcia telefonem
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3

    Odp: Wywracanie systemu.

    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy da się przywrócić ustawienia fabryczne w 2.3 ? Bo próbowałem Ustawienia>Prywatność> Ustawienia fabrycznie i nic nie przywróciło. Proszę o podpowiedź.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Wywracanie systemu.

    U mnie jest to:
    Ustawienia -> Karta SD i pamięć telefonu -> Przywracanie danych fabrycznych.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top