Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.12.2011
    Posty
    20
    Słuchawka
    HD 2

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    [quote author=Vinrael link=topic=745.msg8958#msg8958 date=1324826158]
    Ewentualnie zmiana na niektóre dystrybucje Androida.
    [/quote]


    [quote author=Vinrael link=topic=745.msg8961#msg8961 date=1324831493]
    Widziałem takowe na XDA. Ostatnio szukałem następcy PRJ (który i tak został) ale kilka miało takową funkcję. Jeśli oczekujesz, że Ci znajdę jeszcze tą dystrybucję... Przykro, mam lepsze rzeczy do roboty [/quote]

    Panie moderatorze zamiast głupio odpowiadać na proste pytania a potem udawac mistrza cietej riposty to chyba lepiej nic nie pisac. W ten sposob zostanie zaoszczedzony moj i twoj jakze cenny czas.

    [quote author=Vinrael link=topic=745.msg8961#msg8961 date=1324831493]

    Ale w PRJ prawie wszystkie stockowe aplikacje działają w dwóch trybach (poziomym i pionowym), opierając się na czujniku położenia. Oczywiście nie ekran główny (rozciągnięte HTC Sense byłoby... dziwne ;P), ale przeglądarka, galeria zdjęć, filmów, muzyka, aparat, kamera, wiadomości, kontakty, maile, programy pokroju ASTRO... Nawet kalkulator (pionowo mamy podstawowy, poziomo zaawansowany). Wszystko działa w dwóch trybach. Nie działa w dwóch trybach: ekran główny właśnie, latarka (bo i po co? O.o), pogoda, menu ustawień.
    [/quote]

    Po tym krotkim wykładzie dalej stawiam pytanie czy jest coś nowszego co wszystko może sproawdzić do wymiaru poziomego.

  2. #12
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    @Widget
    Po prostu odpowiedziałem. Najprościej, jak się tylko da. Nie wiem, jak da się prościej... Może mi to wytłumaczysz, mistrzu? :S
    Nie będę robił za Ciebie całej roboty. Mogę pomóc ale nie wyręczyć. Lecz widocznie jesteś haterem-niewdzięcznikiem. Nic na to nie poradzę.
    A na pytanie Ci odpowiedziałem też w przystępny sposób... Podałem możliwe wyjścia. Jednym z nich PRJ Clean Desire... Nawet napisałem, co działa pionowo a co nie... Co jeszcze chcesz?

    Tak, wiem. Pohejtować.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #13
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.12.2011
    Posty
    20
    Słuchawka
    HD 2

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    [quote author=Vinrael link=topic=745.msg8965#msg8965 date=1324836134]
    @Widget
    Po prostu odpowiedziałem. Najprościej, jak się tylko da. Nie wiem, jak da się prościej... Może mi to wytłumaczysz, mistrzu? :S
    Nie będę robił za Ciebie całej roboty. Mogę pomóc ale nie wyręczyć. Lecz widocznie jesteś haterem-niewdzięcznikiem. Nic na to nie poradzę.
    A na pytanie Ci odpowiedziałem też w przystępny sposób... Podałem możliwe wyjścia. Jednym z nich PRJ Clean Desire... Nawet napisałem, co działa pionowo a co nie... Co jeszcze chcesz?

    Tak, wiem. Pohejtować.
    [/quote]

    Chciałem dowiedzieć się jak zrobić poziomy pulpit a co uzyskałem? Odpowiedź na poziomie ucznia szkoły specjalnej. Zauważ twoj post nie pomógł wcale. Wiem jedynie ze niektóre androidy a to jest dosyć szeroka grupa więc nie pomaga wcale. Nie po to zadaję pytanie na specjalistycznym forum odnośnie konkretnego modelu telefonu żeby dostać odpowiedź tak ogólną że jakbym napisał o tym problemie na forum motoroli v3 to z dużym prawdopobieństwem też by mi to samo napisali. Drugi twój post jakaś tam dystrybucja która w gruncie rzeczy ma prawie wszystko poziome więc może być. Kolego drogi moze teog tego nie wiesz ale jak idziesz do salonu porshe po nową Panamerę to nikt nie wciska ci fiata pandy w wersji exlusiv. W sumie i tu skóra i tu skóra clima też serwis też ale ze porshe ma x-razy więcej koni i wiele wiele innych udogodnien to juz szczegół. padna Panda w sumie lepsza bo sprzedawcy się podoba - swoją drogą chciałbym widziec probe sprzedazy pandy zamiast panamery.

    PodsumowywjujacPodsumowując hejtingiem się nie zajmuję zależy mi jedynie na to by ktoś nie traktował mnie jak idioty i odpowiadał rzeczowo. Całość mogłeś załatwić jedynm jednym zdaniem np. niektóre androidy ale nie jestem w stanie przypomnieć sobie które posiadały takową funckje funkcję bo to było dawno. Problem znika i nie ma spinki. Tą sprawę sobie wyjaśniliśmy nie ma sensu dalszego zaśmiecania tematu.

    Jezlei kots ktoś by wiedział coś wiecęj niż tylko niektóre androidy to proszę bardzo o podzielenie się swoją wiedzą.

  4. #14
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Ty zacząłeś od spinki. Widać to choćby po stylu twojej wypowiedzi (literówki, proste błędy ortograficzne etc.), albo choćby po aluzji, która nie ma właściwie związku, ale nvm.
    Odpowiedziałem rzeczowo, że możesz znaleźć sobie takie dystrybucje na XDA, to samo zrobiłby każdy z nas na forum. Nikt jednak nie ma zamiaru Cię wyręczać.
    Jeśli chodzi o szkołę - widocznie lepsza moja specjalna (co swoją drogą prawdą nie jest) niż Twoje gimnazjum.
    Nie znając człowieka nie wrzucaj mu na to, jakie szkoły ukończył. Może się okazać, że skończył więcej szkół niż Ty, wtedy Ty wyjdziesz na debila.

    [quote author=Widget link=topic=745.msg8967#msg8967 date=1324838792]
    Jezlei kots by wiedzial cos wiecej niz tylko niektore androidy to prosze bardzo o podzielenie sie swoja wiedza.
    [/quote]
    Na WM nie licz, jeśli nie wydali czegoś takiego przed wydaniem WP7, to nie wydadzą tym bardziej na martwą już platformę, gdy jest nowsza.

    Co do androida - niektóre z androidów z innymi launcherami niż Sense UI może działać w poziomym trybie. Do znalezienia na forum i XDA. Masz poszlaki jak szukać, więc sobie poszukaj.

    A jeśli poszedłbym do salonu Porshe, i poprosił o 911 GT3 RS, tylko żeby paliło dwa litry na sto, to sprzedawca by mnie wyśmiał. I odesłał do salonu Fiata z adnotacją - musi Pan kupić Fiata 500 TwinAir. I nie poda Ci adresu i jeszcze pieniędzy na kupno i przywiezienie do domu. Tą samą sytuację masz tutaj.

    Nie bądź leniem. Już twój dziecinny hejting zniosę, bo widocznie masz taki poziom intelektualny, spoko. Ale nie zmuszaj nas do robienia czegoś, co możesz zrobić sam. Jeśli ktoś poprosi Cię o definicję słowa "wiatrak", to Ci powie, że równocześnie możesz wejść na wikipedię i sobie definicję tego słowa znaleźć.

    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Równie dobrze można napisać, że np. porty z Desire Z mają wsparcie dla działania w poziomym trybie (i z romów z Sense chyba tylko one) i wszyscy są szczęśliwi :-)

    A kłótnie w święta... oj chłopaki... dajcie sobie po piwie i zapomnijcie o tej niepotrzebnej spince.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #16
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.12.2011
    Posty
    20
    Słuchawka
    HD 2

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Moja walka z poziomym ekranem na tą chwilę zatrzymała się na programie changescreen v 2.78. W ustawieniach programu można ustawić obracanie wszystkiego w każdą stronę. Jednakże jest problem z ekranem głównym i ustawieniami - coś nie może tego ogarnąć. Jak do tej pory reszta obraca się aż miło najważniejsze dla mnie czyli programy i kalendarz wywraca aż miło. Generalnie z ustawień w normalnym użytkowaniu korzysta się rzadko, a główny ekran już można przeboleć na pionowo a w dalszym użytkowaniu resztę odwrócić. Widziałem też opcję bawienia się z rejestrami jednak dla mnie za wysokie progi.

  7. #17
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Widget, a tak w ogóle, to po co Ci to potrzebne?

    Co do zabawy z rejestrami i zmiany trybu Sense jako konsekwencji tych zabaw - kilka razy na różnych romach z WM miałem okazję się w to pobawić i ani razu taka zmiana nie wytrzymała dłużej niż 5 minut. A to coś się rozjechało, a to się samo wyłączało zanim zakończyło się włączać... Dla mnie to bez sensu... No chyba, że faktycznie potrzebujesz tego bardziej, niż sztuka dla sztuki
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #18
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    [quote author=Widget link=topic=745.msg8990#msg8990 date=1324934103]
    najważniejsze dla mnie czyli programy i kalendarz wywraca aż miło[/quote]

    Więc po co bawić się dalej? Niestety na wm dużo nie powalczysz
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  9. #19
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.12.2011
    Posty
    20
    Słuchawka
    HD 2

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Myslalem ze changescreen rozwiaze sprawe jednak ma wiecej niedociagniec niz myslalem. Czesto zmienia orientacje tak jak on chce a nie tak jak ja, bawilem sie kalibracja jednak nie sprawdza sie to za dobrze. O robieniu zdjec nie moze byc mowy dysponuje jedynie malym kwadracikiem do podgladu.

    Chcial nie chcial chyba musze poddac sie, bez zmiany softu sie nie obejdzie a szkoda.

    Powiedzcie mi jak to jest z gwarancja jak zmienie soft na nowszy z 6.5 na 7 to rowniez trace gwarancje?

  10. #20
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Tracisz gwarancję. Możesz ją jednak odzyskać wgrywając stockowy 1.66 przywracający telefon do stanu przed ingerencją.
    Pamiętaj jednak, że jeśli nie masz kodu do WP7, telefon będzie uboższy o wiele funkcji, jak na przykład korzystanie z Zune ;/ Niektórzy na forum podostawali kody, jednak są to nieliczni. Jak chcesz, możesz próbować
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top