Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    27.02.2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    120
    Słuchawka
    Sensation XE
    Rom
    fabryka
    Radio
    fabryka

    Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Czy jest możliwość aby ekrany startowy oraz połączeń telefonicznych były obracane do poziomu? Telefonu używam jako nawigacji w trybie poziomym i przekrzywianie głowy co chwila jest dość niebezpieczne w trakcie kierowania samochodem.
    http://gzres.blogspot.com - Nic ciekawego, czyli moje patrzenie na świat przez obiektyw

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    mi zaczął się obracać ekran po zainstalowaniu BSBtweaks, ale mówię tu tylko o ekranie połączeń, z tego co wiem to nikt nie poleca kombinować obracania z głównym ekranem manili bo robi bałagan
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Pamietam, ze mialem taki romik ktory umoziliwiał obrót całego interfejsu.
    Szukaj
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Np. do Bysia Hypnosis
    Kod:
    http://pdaclub.pl/forum/romy-do-leo/(28-01-2010)(rom)(plk)(wm-6-5-bulid-21889)-hypnosis-v-1-7-0/
    Na dole pierwszego posta jest umieszczony .cab z włączeniem trybu poziomego (osobiście nie testowałem).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    4

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Dziwne jest to, że w standardowym romie przykładowo pisząc smsa na poziomym trybie, wychodząc szybko do głównego ekranu pozostaje przez sekundę obrócony, a próbując robić to normalnie już się nie uda. Trochę lipa, bo w praktyce na pewno jest to też możliwe w standardzie. Dlaczego więc nie jest udostępnione? :/

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    12.03.2011
    Posty
    2

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Mam pomysł, można to robić ręcznie.
    Wchodząc w ustawienia - więcej - osobisty - przyciski, możemy przypisywać różne akcje przyciskom. I tak, przypisując przycisk 1(hold) akcje obróć ekran, możemy obracać ręcznie ekran w każdej chwili przyciskając i przytrzymując lewy przycisk na klawiaturze.
    Jak to wygląda u mnie? Ekran główny się wiesza i nie wyświetla nic, albo zwykły ekran obrócony i przycięty, który zupełnie nie reaguje. Ekran połączeń i kontaktów działa natomiast jak należy.

  7. #7
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.12.2011
    Posty
    20
    Słuchawka
    HD 2

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Dalej jedyną możliwością by działać w hd2 w trybie poziomym jest zmiana romu na Bysia?

  8. #8
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Ewentualnie zmiana na niektóre dystrybucje Androida.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  9. #9
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.12.2011
    Posty
    20
    Słuchawka
    HD 2

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    :P[quote author=Vinrael link=topic=745.msg8958#msg8958 date=1324826158]
    Ewentualnie zmiana na niektóre dystrybucje Androida.
    [/quote]

    Które dystrybucje masz na mysli?

  10. #10
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Tryb poziomy, obracanie ekranu

    Widziałem takowe na XDA. Ostatnio szukałem następcy PRJ (który i tak został) ale kilka miało takową funkcję. Jeśli oczekujesz, że Ci znajdę jeszcze tą dystrybucję... Przykro, mam lepsze rzeczy do roboty

    Ale w PRJ prawie wszystkie stockowe aplikacje działają w dwóch trybach (poziomym i pionowym), opierając się na czujniku położenia. Oczywiście nie ekran główny (rozciągnięte HTC Sense byłoby... dziwne ;P), ale przeglądarka, galeria zdjęć, filmów, muzyka, aparat, kamera, wiadomości, kontakty, maile, programy pokroju ASTRO... Nawet kalkulator (pionowo mamy podstawowy, poziomo zaawansowany). Wszystko działa w dwóch trybach. Nie działa w dwóch trybach: ekran główny właśnie, latarka (bo i po co? O.o), pogoda, menu ustawień.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top