Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    11.03.2011
    Posty
    2

    nie działające przyciski głośności

    Witam
    Nie działają mi przyciski głośności przyciszania i podgłaszania. Telefon jest używany, mam go od paru dni, więc nie wiem czy to wina upadku i uszkodzenia czy inna. Czy może to być spowodowane błędami w sofcie/romie? Czy możliwa jest zmiana romu bez działającego przycisku głośności?
    Próbowałem robić hard reset ale telefon po prostu się włącza. Boję się zaczynać wgrywanie romu i zatrzymać się w trakcie (włączanie bootloadera), zwłaszcza że jestem w temacie zielony i byłaby to moja pierwsza próba tego typu ingerencji w soft.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: nie działające przyciski głośności

    Obawiam się że to mechaniczne uszkodzenie, choć nie życzę tego Tobie. HR możesz zrobić nie tylko skrótem. Ustawienia - Zabezpieczenia - Reset Fabryczny
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    27.03.2011
    Posty
    3

    Odp: nie działające przyciski głośności

    Witam jako nowy uczestnik tego forum.
    Od kilku dni jestem posiadaczem HD2. Też mam problem z niedziałającymi przyciskami głośności. Ale w moim Leo dotyczy to tylko radia. Jak używam bocznych przycisków głośności, to zmieniają się częstotliwości, a nie - jak piszą w instrukcji - regulacja siły głosu. Czy ktoś wie o co tu może chodzić?
    Pozdro_KrzychO

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: nie działające przyciski głośności

    Co masz za rom, pierwsze zasadnicze pytanie? Czy po HR też tak jest?
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    27.03.2011
    Posty
    3

    Odp: nie działające przyciski głośności

    Wybacz Maniek9611, ale nie wiem o czym mówisz. Jestem zielony z bebechów.

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: nie działające przyciski głośności

    Wejdź w ustawienia, później w dane telefonu i informację o oprogramowaniu i pisz co leci 8)
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    27.03.2011
    Posty
    3

    Odp: nie działające przyciski głośności

    Przepraszam Maniek9611. Siła wyższa spowodowała, że długo milczałem. Wyczytałem, że: wersja ROM 1.66.118.1 (76641) PLK. Czy o to chodziło?

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: nie działające przyciski głośności

    Tak, o to

    W temacie pytania o HR - czyli zresetowaniu ustawień telefon do fabrycznych przyciski głośności nadal nie działają... Choć tutaj wydaje mi się, że prostszym i bezbolesnym testem byłoby wejście w bootloader - jeśli działa Vol[-], to znaczy, że to kwestia software'owa, jeśli natomiast nie będziesz mógł wejść w BL, to jest to wina hardware'u i telefon powinien powędrować do serwisu... a w międzyczasie można spróbować wykonać HR (w sumie przed wycieczką słuchawki do obcych ludzi to nawet wskazane).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top