Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    04.03.2011
    Posty
    2

    Problem z internetem

    Mam problem. Moj hd2 na wm 6.5 bez problemu łączył się z internetem w Orange.
    na wm 6.5 nie musiałem nic konfigurowac, wrzucilem karte gdzie byl internet 3G i wszystko chodziło bez zastrzeżeń. W momencie wgrania androida telefon nie łączy sie z internetem. Próbowałem konfigurować internet wedlug tego co podaje orange na swojej stronie i wszystko niestety bez skutku.
    Prosze o pomoc, bo moje pomysły się wyczerpały a internet bardzo mi sie przydaje.
    Co do systemu informacje z zakladki o oprogramowaniu
    Wersja androida: 2.2.1
    Wersja pasma podst. : 15.42.50.11U_2.15.50.14
    Wersja jądra: 2.6.32.15.s9.1.OC-g4190a52
    Numer kompilacji MDJ -=Revolution HD=-

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem z internetem

    Na moim NANDzie wystarczyło zmienić APN w ustawienia/sieci/komórkowe, bo pomimo posiadania Orange chciał się łączyć z czymś "dziwnym"
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    04.03.2011
    Posty
    2

    Odp: Problem z internetem

    nic to nie pomaga ... Zmieniac romu tez mi sie nie chce, bo troche wrzucenie mi zajeło. moze to cos z radio ?
    W sumie innego romu nie mialem u siebie, to pierwszy i ten nieszczesny internet.... W salonie orange nikt mi nie pomorze i beda kazali dzwonic gdzies na infolinie ?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top