Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Obudowa Nokia 6310i

    Siemka

    Mam pytanie czy ktos sie orientuje jaka obudowe na allegro lub gdzies indziej mozna zakupic zeby to nie byl jakis totalny syf?Są rozne w roznych cenach czy cos z tego ie nadaje? Czy kupic oryginalna i sobie ja trysnac farba?

    I druga sprawa jak wiadomo Leo jest fajny ale nie koniecznie np na motocykl i zastanawiam sie czy jest opcja zrobienia duplikatu karty SIM i korzystania raz z jednego tel raz z drugiego?

    Z góry dziekuje za wskazówki

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Obudowa Nokia 6310i

    Co do pierwszej części... dlaczego miałbyś tryskać farbą na nową, oryginalną obudowę? W serwisie Nokii powinieneś dostać taką obudowę, ale przypuszczam, że koszt (wraz z wymianą) będzie wysoki... Za nową obudowę + wymianę w N70 jakiś czas temu zapłaciłem ok. 150zł.

    A jeśli chodzi o drugą część - coś, co na pewno działa - przekierowanie połączeń. Kiedy druga karta sim będzie w sieci, ktoś dzwoniąc na Twój pierwszy numer zostanie przekierowany na ten drugi. Kiedy wyłączysz drugi telefon (i jego nr wyloguje się z sieci) będziesz mógł odbierać połączenia w Leonie.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Obudowa Nokia 6310i

    Dzieki za odzew.

    Oryginalnej obudowy nowej nie da sie kupic juz stad moje pytanie, a jak juz jest to w cenie 200zl co jest nie do zaakceptowania.
    Co do przekierowan polaczen to czy jesli tak zrobie to nie beda zadne oplaty naliczane za przekierowanie polaczeń?
    Z tego co mi sie wydawalo przekierowanie powoduje naliczenie zwyklych oplat takich jak podczas wykonywania polaczen wiec to troche slaba opcja (chyba ze sie myle)?

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Obudowa Nokia 6310i

    Hmm, tak na 100% odpowiedzieć będę mógł najwcześniej w poniedziałek. I to też w ramach jednego operatora, co nie do końca może odpowiadać warunkom u innego... najlepiej by było jakbyś zadzwonił do BOKu swojej sieci i zadał im pytanie jak u nich wygląda sprawa przekazywania połączeń - czy są za to opłaty, jeśli tak to jakie...

    Wracając do obudowy: dzwoniłeś do Nokii z tym pytaniem, czy 200zł to cena z portalu aukcyjnego? Jeśli w Nokii nie ma, a ludzie sprzedają obudowy za taką ładną sumę... olej, kup sobie jakąś tandetę za śmieszne pieniądze, a jak się zużyje to wymienisz
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Obudowa Nokia 6310i

    [quote author=Smogg link=topic=791.msg5083#msg5083 date=1302093258]
    Wracając do obudowy: dzwoniłeś do Nokii z tym pytaniem, czy 200zł to cena z portalu aukcyjnego? Jeśli w Nokii nie ma, a ludzie sprzedają obudowy za taką ładną sumę... olej, kup sobie jakąś tandetę za śmieszne pieniądze, a jak się zużyje to wymienisz
    [/quote]

    Sęk w tym ze te badziewne obudowy to mialem rozwalaja sie po tygodniu czy max miesiacu co mnie nie satysfakcjonuje


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top