Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    09.04.2011
    Posty
    3

    Opera 11, czy obsluguje multidotyk?

    Witam. Jestem nowy na forum, mam nadzieję że wybrałem dobry dział. Mam pytanie do osób używających najnowszej Opery:

    Czy nowa Opera 11 obsługuje multidotyk tak jak ta oryginalnie zainstalowana? Pytam bo czytałem gdzieś, że wersja 10 nie obsługuje... I jeszcze mam drugie pytanie: jak już zainstaluję tą nową Operę to zakładka internet na ekranie głównym dalej będzie działać i wyglądać tak samo?

    Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Opera 11, czy obsluguje multidotyk?

    Ciężko będzie Ci odpowiedzieć

    Opera 11 powinna obsługiwać MultiTouch, ale bardziej jest to związane z systemami, na które została wypuszczona... a w tym gronie nie znajduje się stare, poczciwe WM. Jeśli więc masz Androida/WP7 to możesz sobie sprawdzić jak się spisuje... niestety - wersji na WM brak na stronie producenta
    W BSBTweaks można uruchomić możliwość Pinch to zoom, ale nie daje to najlepszych efektów - przynajmniej nie na wersji 10... z 9.7 było lepiej, ale to też nie to samo co na Andku. Poza tym - BSB potrafi bardziej popsuć telefon niż go usprawnić, więc tak czy inaczej nie polecam

    Program który zajmuje się tylko "Pinchem" to Zooomer - jest na naszym blogu... o efektach wolę się nie wypowiadać bo imho wszystko wtedy jest po prostu brzydkie i jakby mało wyraźne... nie jest to zoom który chciałbym oglądać

    I na koniec - zakładka internet - jak przez moment miałem rom z Operą Mini, albo starszą wersją Opery Mobile, to instalacja pożądanej przeze mnie przeglądarki aktualizowała link i zakładka wyglądała tak, jak powinna... nie wiem jak to się ma do innych przeglądarek (spoza rodziny Opery).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    09.04.2011
    Posty
    3

    Odp: Opera 11, czy obsluguje multidotyk?

    Dzięki wielkie. Kurcze byłem przekonany, że wyszła wersja dla WM... mogłem sprawdzić zanim zapytałem. I przepraszam za mało konkretne pytanie. No cóż, to zostane przy mojej 9.x wersji. Działa ładnie, tylko że jestem fanem Opery i miałem nadzieję na jakieś nowe bajery by Opera Może napiszę maila do Opery z pytaniem o wersje dla WM 6.5 :P
    Temat uważam za zamknięty i jeszcze raz dziękuję.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top