Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    12.04.2011
    Posty
    1

    Pytanie do mądrzejszych ode mnie o zapis kontaktów na karcie sd

    Witam serdecznie!

    Z góry uprzedzam, że w poniższej kwestii jestem zielony jak szczypiorek, zatem być może to, o co pytam jest zupełnie oczywiste, ale cóż, uczyć się trzeba całe życie
    Piszę ponieważ znajomy (posiadacz HD2) poprosił mnie o pomoc w technicznej sprawie, a ja sam nie miałem styczności z tym telefonem (i tym systemem operacyjnym) , stąd moje prawdopodobnie banalne pytanie. Otóż jego telefon zdaje się zupełnie odmówił posłuszeństwa i chwilowo korzysta z zastępczego, lecz chciałby uzyskać dostęp do kontaktów zapisanych na karcie sd. Dodam, że korzysta(ł) z Windows Phone 7. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie na karcie sd WP7 zapisuje kontakty, w jakiej formie, i ewentualnie czego użyć aby je odczytać po podpięciu karty do PC.

    Z góry dzięki
    Michał

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Pytanie do mądrzejszych ode mnie o zapis kontaktów na karcie sd

    Nie jestem pewien jak to jest w WP7 ale zakładam że tak jak wcześniej, czyli kontakty nie zapisują się na karcie SD
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pytanie do mądrzejszych ode mnie o zapis kontaktów na karcie sd

    WP7 w ogóle ma jakiś dziwny stosunek do tych kart SD... Gdyby Twój kolega miał chociaż backup na karcie SIM, to by było prościej... szczerze - czarno widzę wydobycie kontaktów z niedziałającego urządzenia...

    Na przyszłość: backup, backup i jeszcze raz backup (tylko w temacie WP7 nie pytaj jak, bo nie mam pojęcia w Andku/WM6.X zawsze zapisuje/zapisywałem sobie pliki z kontaktami [eksport na sd / ppcpimbackup] na karcie SD oraz na komputerze... kilka razy już mi się to przydało ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Pytanie do mądrzejszych ode mnie o zapis kontaktów na karcie sd

    na wp7 możesz importować z sima, z exchange(outlook) albo z poczty np gmail yahoo itp zewnętrzne programy raczej nie mają takiej możliwości
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top