Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Karta pamięci

  1. #21

    Odp: Karta pamięci

    no na razie chodzi, ale to dopiero parę dni więc wiele nie mogę powiedzieć

  2. #22
    Junior Member
    Dołączył
    05.12.2010
    Posty
    19

    Odp: Karta pamięci

    a o co chodzi z tymi kartami SDHC ? to jest jakis specjalny model ?

  3. #23
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Karta pamięci

    nie chce się już pisać :P
    żródło Wikipedia
    Różnica pomiędzy standardem SD i SDHC: Większa pojemność (na korzyść kart SDHC).
    Wyższy transfer danych (na korzyść kart SDHC) - zależny od klasy karty SDHC.
    Urządzenia wyposażone w czytniki SDHC obsługują również karty SD.
    Urządzenia wyposażone w czytniki SD nie obsługują kart SDHC.
    Niektóre karty SDHC są wyposażone w przełącznik, który definiuje tryb pracy karty.
    W jednym trybie karta pracuje jako SDHC z pełną pojemnością.W innym pracuje jako SD z pojemnością 2 GB

    nieważne, te karty współpracują z HD2
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  4. #24
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    16.11.2010
    Skąd
    asdad
    Posty
    180
    Słuchawka
    i9100 S2
    Rom
    2.3.4
    Radio
    920391

    Odp: Karta pamięci

    A jak wygląda z tymi klasami kart im wyższa klasa tym lepsza (szybsza) czy na odwrót
    [img width=201 height=150]http://www.hip-hop.pl/news/pic/large/5/4/7/1249843745.jpg[/img]

  5. #25
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Karta pamięci

    Wyżej = lepiej... przynajmniej nominalnie
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #26
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Karta pamięci

    Mam kartę class6 8gb i naprawdę gdybym miał class4, wątpię gdybym gołym okiem wyczuł różnicę
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  7. #27

    Odp: Karta pamięci

    więc panowie miałem parę dni kartę no name 32gb i już padła więc nie polecam takich ;-)

  8. #28
    Junior Member
    Dołączył
    14.12.2010
    Posty
    1

    Odp: Karta pamięci

    [quote author=fajfus13 link=topic=91.msg812#msg812 date=1291395924]
    sandisc 8 gb ja mam i jest wszystko ok . Polecam tą firme
    [/quote]
    Tak bardzo bym nie polecał , u mnie sandisc 16 gb zbuntował się po ok czterech miesiącach i musiał być format bo karta nie była widoczna w HTC HD2,przez co straciłem wszystko z karty ale gdzieś na forum czytałem o kartach made in Japan które są ponoć super.A sandisc po formacie na razie odpukać sprawuje się. :'(

  9. #29
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Karta pamięci

    Dawno, dawno temu... pewnie ponad 10 lat już... padł mi dysk - cały HDD... wszystkie dane poooooszłyyy :-)

    To tylko sprzęt - a ten ma to do siebie, że się psuje :P Dla mnie strata wszystkiego z całego dysku, rzeczy kolekcjonowane przez kolejnych kilka lat było jasnym przesłaniem - trzeba być wyjątkowym twardzielem, aby nie robić backupów

    W obecnych czasach - w których dostępność dysków 2 terabajtowych jest podobna, do dostępności pieczywa w sklepie, naprawdę nie ma przeszkód, aby wydzielić sobie gdzieś na którejś partycji te 16gb miejsca na backup rzeczy z karty z HD2 i zrzucanie tam (choćby zdjęć - jeśli tylko one się zmieniają) nawet raz na tydzień. Uchroni to przed stratą danych, bo to te są najważniejsze - a nie karta jako taka

    Prawdopodobieństwo trafienia na bubel, który w jakimś tam odstępie czasu padnie zawsze istnieje. Raz jest większe ("noname&quot, raz mniejsze (markowe karty)... ale jest i będzie. To, że na kartę jest gwarancja lifetime nijak się ma, do kolekcjonowanych na tej karcie ważnych danych i nowa karta - niestety - nie będzie miała danych utraconych z tej pierwszej

    Pamiętajcie - Backup, Backup i jeszcze raz Backup - for your own safety
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #30
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: Karta pamięci

    [quote author=Smogg link=topic=91.msg1318#msg1318 date=1292359674]
    Wyżej = lepiej... przynajmniej nominalnie
    [/quote]
    No nie koniecznie. Patrz raczej na producenta, a nie na klasę karty. Kingston, czy SanDisk to godne polecenia firmy. Kupując kartę powiedzmy to 8 giga raczej nie kupisz powolnej i nie działającej. Urządzenia typu telefon nie obsługują tych super prędkości. Nieważne czy kupisz kartę klasy 2 czy 4. I tak pójdzie tyle ile producent ustalił. Czyli niewiele.

    W sumie to nie wiem jaką prędkość max obsługuje magistrala w HTC. Kopiowanie plików poprzez kabel USB ustawiając HD2 jako napęd dyskowy to zapis na HD2 3.7 mega, odczyt 5,4 mega. Tą samą kartę wyciągając z HTC i podpinając pod kompa poprzez USB mamy zapis na karcie 7,7 mega, odczyt 11,6 mega.
    Czyli HTC nie wyciąga max możliwości z karty. Opisywana karta to Kingston 8 giga micro sd HC klasy 4.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top