Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    24.12.2010
    Posty
    1

    Backup czym?jak?

    Witam

    Posiadam HD2 od pewnego czasu, zakupioną w orange.
    Chciałem pobawić się innymi systemami ale boje się utraty gwarancji. Szukałem tutaj o backupie i u "wuja gogla"
    ale nic nie znalazłem. Chciałbym się dowiedzieć jakie rzeczy trzeba backupowac żeby później w każdej chwili przywrócić telefon do stanu w jakim dostaliśmy go w salonie.
    Może ktoś doradzi jakiś program (najlepiej darmowy) którym zrobię backup jaki opisałem wyżej

    Czytałem coś o SPB backup lecz on jest płatny, i nie wiem czy zrobi on backup dzieki któremu po powrocie do poprzednich ustawień telefon będę mógł śmiało oddać na gwarancję

    Jeśli ktoś może udzielić mi jakiś wskazówek będę bardzo wdzięczny

    Z góry dziękuje, Pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Backup czym?jak?

    No to jeśli chcesz się bawić innymi systemami, to nie mówimy tutaj o "backupie", bo systemu nie "zbackupujesz", tylko raczej powinieneś zassać oprogramowanie przywracające oryginalny SPL telefonu... a takie oprogramowanie 1.66 w wersji do zainstalowania z karty pamięci, znajduje się na naszym blogu :-)

    Co do rzeczy które warto backupować przy zabawie z systemami - kontakty, smsy, historia połączeń... jeśli będziesz się bawił Windowsami (Mobile - 6.5/6.5.x) to tutaj polecam PPCPimBackup/Microsoft MyPhone (to drugie w wersji online, to pierwsze zapisuje plik z backupem w wybranym folderze).

    Jeśli masz zamiar bawić się Androidem w NAND... to zrób sobie backup do pliku - to tak na ewentualną przyszłość - a później użyj poradnika którym podzielił się z nami ArturN - Jak szybko i bezpiecznie migrować na Androida - również dostępny na naszym blogu

    Inne wskazówki - czytaj, czytaj, czytaj, myśl, analizuj, czytaj... z czasem zobaczysz, że w temacie flashowania etc. to czego się Jaś nauczył, o tym Jan nie musi myśleć bo robi to automatycznie
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top