Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [UPD][BUILD][18.11.10] MDJ FroYo Sense Revolution v.1.7 [kernel: MDJ S6.1]

    Jeśli chodzi o żarcie baterii, to czasami pomaga reset statystyk.

    Co do Andka, który w mojej opinii jest dość oszczędny, to będzie nim MCCM SE v3.4.
    Wersja nr 4, czyli niby nowsza, jest trochę chłodniej przyjęta przez ludzi... a, jeśli wierzyć, że "lepsze wrogiem dobrego", to ten 3.4 jest bardzo dobry ^_^

    Natomiast wracając do samej długości działania HD2 - czy to pod kontrolą WM, czy Androida -> moc kosztuje :-) A skoro nasze słuchawki nie mają miejsca aby wrzucić monetę... to trzeba za to płacić szybkim zjadaniem baterii... a w tym telefonie czasami bardzo szybkim :-P
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #32
    Junior Member
    Dołączył
    04.01.2011
    Posty
    3

    Odp: [UPD][BUILD][18.11.10] MDJ FroYo Sense Revolution v.1.7 [kernel: MDJ S6.1]

    Witam wszystkich. U mnie z kolei wisi na "jumping to kernel (custom)" . Dalej nic się nie dzieje. Sam nie wiem to już druga edycja Androida z którą kombinuję i dokładnie to samo się dzieje.

  3. #33
    Junior Member
    Dołączył
    08.05.2011
    Posty
    1

    Odp: [UPD][BUILD][18.11.10] MDJ FroYo Sense Revolution v.1.7 [kernel: MDJ S6.1]

    U mnie to samo macie moze jakies pomysly ? ^^

    ROZWIAZANIE:

    Poczytalem problem rozwiazany: HSPL + nowe Radio

  4. #34
    Junior Member
    Dołączył
    11.02.2011
    Posty
    23

    Odp: [UPD][BUILD][18.11.10] MDJ FroYo Sense Revolution v.1.7 [kernel: MDJ S6.1]

    A jak z aplikacjami z marketu? bo ja np: na innych buildach mam problem z tym, że strasznie wolno się ściągają.. głupie 800kb idzie po 15-20 min..

  5. #35
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: [UPD][BUILD][18.11.10] MDJ FroYo Sense Revolution v.1.7 [kernel: MDJ S6.1]

    podłącz się do netu przez wifi
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top