Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    21.04.2011
    Posty
    3

    HTC Leo + Android czy Desire HD

    Witam
    Interesuję mnie zakup HTC HD 2 Leo lub HTC desire HD lub Samsung Galaxy S i nei wiem który wybrać.Interesuje mnie zakup HD2 i wgranie androida i nie wiem czy wszystko będzie działo żebym mógł go używać zamiast WM 6.5.I telefon był by niezawodny,żeby nie wywalało błędów podczas użytkowania.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC Leo + Android czy Desire HD

    Development Androida dla HD2 jest dość dynamiczny i ciągły... jest masa romów, czasami coś nie działa, później to naprawiają, psują coś innego, na nowo naprawiają... Na tę chwilę jest już trochę buildów, których z powodzeniem można używać do codziennej pracy, w tym takich z Desire HD.

    Powiem tak, jeśli przyjętym kryterium wyboru miałaby być niska cena, wybrałbym HD2. Jeśli tym kryterium byłaby możliwość wgrywania i testowania masy różnych systemów w słuchawce - ponownie HD2.

    Jeśli jednak jesteś zdeterminowany używać tylko i wyłącznie Androida... to wybrałbym DHD :-)
    Na plus - pamięć ram, nowy chip graficzny, pamięć rom... to trochę taki odgrzewany, ale i improved HD2 z natywnym Andkiem :-)

    Dlaczego nie Galaxy? Lubię Sense, które oficjalnie ma tylko HTC, nieoficjalne porty natomiast dobitnie pokazują, że jak chcesz działające Sense, to kup sobie HTC... Nie widzę więc powodu, aby wybierać produkt Samsunga.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    21.04.2011
    Posty
    3

    Odp: HTC Leo + Android czy Desire HD

    A nie ma problemów z aplikacjami i grami ? Chodzą płynie ? Działa zoom poprzez skrzyżowanie palców i w gracz 2-3 palce naraz ??

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC Leo + Android czy Desire HD

    Tutaj również "dużo zależy" od tego jaki masz rom

    Dla przykładu - na romie który teraz u mnie zaparkował, jest problem z np. Guerilla Bob czy jakoś tak.. gra się po prostu wyłącza i kaput. Natomiast na innych romach działa i to bardzo ładnie :-) W wypiekach Imilki nie działają też niektóre ram-o-żerne gry, gdyż część tego ramu jest zarezerwowana dla sprawnego działania Sense (i to działanie jest wyśmienite). W takim DHD, który ma o połowę więcej ramu niż HD2 tego typu problemy raczej nie powinny występować...
    Tak czy inaczej, gra to gra, i tak nie mam na to zbyt dużo czasu, a jak już to mam komputer, który swoją mocą obliczeniową jednak góruje nad telefonem
    W związku z tym mogę stwierdzić, że jeśli chodzi o wypełnienie moich potrzeb przez system Android na tym telefonie - jestem ukontentowany
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    21.04.2011
    Posty
    3

    Odp: HTC Leo + Android czy Desire HD

    A jeszcze jedno ostatnie pytanie, gdybym chciał odpalać Andka z SD a win7 z NAND to kupić kartę pamięci Class 6 czy Class 4 spokojnie wystarczy żeby nie muliło Andka??

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC Leo + Android czy Desire HD

    Ja mam Class2 i nie muli
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top