Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 69

Wątek: Bateria HD2

  1. #41
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Bateria HD2

    znalazłem cos takiego z opini wygląda ze jest lepsza od standardowej , miał ktoś do czynienia z nia może?
    To raczej nie wynika z opinii tylko z opisu.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  2. #42
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Bateria HD2

    Chyba, że znalazł gdzieś i opinie ^_^

    Mimo wszystko ja jednak nie mam zaufania do takich "wynalazków". Jeśli chcesz pewną, większą baterię to kup sobie HTC BP E400:
    Kod:
    http://allegro.pl/oryginal-bateria-bp-e400-htc-hd2-leo-2300mah-wy24h-i1456920745.html
    Masz wtedy gwarancję, że pojemność baterii nie jest jedynie napisana na naklejce (tak jak w moim poprzednim linku).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #43
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Bateria HD2

    No jeżeli chodzi o baterie to też wolałbym wydać więcej ale mieć oryginał
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #44
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Bateria HD2

    witam wszystkich

    chciałbym się podpiąć do tematu z pytaniem, czy nie jest lepiej non stop doładowywać baterii (np. tak jak u mnie w laptopie robię)

    przytoczę przykład z tego laptopa - bateria za niedługo będzie kończyła razem z laptopem 3 rok - większość czasu na laptopie siedzę na zasilaczu - bateryjki jedynie w busie, żeby przejrzeć coś z internetu czy obejrzeć film na wycieczce

    no i O DZIWO - bateryjka średnio trzymie laptopik na 3 - 3,5 godziny (oczywiście jeżeli mam oszczędzanie baterii w systemie ustawione)

    czy takie coś z HTC HD2 by przeszło, aby wydłużyć czas i żywotność bateryjki - tzn. siedzieć na USB / ładowarce, jeżeli dostępne ???
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  5. #45
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Bateria HD2

    To już wydaje mi się kwestia Twojej wygody :-)

    Nie planuję spędzenia z moim Leo następnych 3 lat. Osobiście, jak już pisałem, telefon do ładowarki podpinam kiedy kładę się spać. Do laptopa sporadycznie - jako pamięć masowa albo na potrzebę przeflashowania czegoś nowego... Mój ojciec natomiast w zasadzie cały czas ma swojego HD2 podpiętego pod komputer i zawsze kiedy u niego jestem i biorę go w łapę to ma 90-100% :-) W wakacje przeprowadzę para-test i zobaczę, który dłużej wytrzymuje na baterii w podobnych warunkach 8)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #46
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Bateria HD2

    tak tylko wiesz - ludzie są zdziwieni ze mam tak starego laptopa a bateria trzymie mi tak dlugo

    czy ładowarka, którą dostałem z HD2 ma takie same parametry jak USB w moim kompie ??? czy może natężenie prądu jest mniejsze w USB względem ładowarki ???

    trzeba tez podkreślić, że na bank zwiększy się żywotność baterii, ładując mniejszym prądem - tylko nie wiem czy faktycznie USB ma mniejsze natężenie

    też jeżeli chodzi o tą baterię - to nie wiem czy w tym przypadku (przypadku HD2) spełnia się, że im mniej korzystam z baterii tym bardziej wydłużam jej żywotność ... jak również nie wiem czy takie ciągłe podłączenie pod sieć może przynieść odwrotny skutek ...

    jak wygląda to w HD2 ??? podkreślę, że jestem byłym użytkownikiem nokii n73 , niewiem czy jeżeli bateria jest w pełni naładowana, to czy HD2 pobiera prąd z baterii czy z sieci ...

    wybaczcie jeżeli zadaje oczywiste dla Was pytania - ale ten PDA nie jest tani a szkoda by go było oddawać na serwis
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  7. #47
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Bateria HD2

    Pisałem o tym w tym poście na poprzedniej stronie tego tematu.

    Tylko pamiętaj, że 500mA @ USB to maksymalne natężenie - najpewniej faktyczne ładowanie będzie jednak jeszcze niższym natężeniem

    Dalej - to jest telefon komórkowy, ma on tę zaletę, że działa odłączony od kabla (o ile ma naładowaną baterię :P).

    A co do ostatniego tematu - CurrentWidget (@Android) pokazuje 0mA zużycia baterii po naładowaniu na full i z podłączoną ładowarką
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #48

    Odp: Bateria HD2

    Siemka w ile wam znika 10% baterii przy średnim użytkowaniu?

  9. #49
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Bateria HD2

    Zdefiniuj lepiej "średnie użytkowanie", bo dla każdego taki termin wygląda inaczej

    Mi w nocy nieużywany telefon zjada 1% / 2h, w weekend, jak mało rozmawiam wytrzymuje mi mniej więcej 1% / 0.5-1h. W tygodniu jak dużo rozmawiam między 3 a 10% na godzinę.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #50

    Odp: Bateria HD2

    a mi zjada 10 % na 10 minut, jak odpalę operę i chwilkę jestem na necie... Co mam zrobić? Kupić baterię nową?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top