Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Wgrywanie muzyki.

    Mam takie pytanie. Czy jest jakiś konkretny sposób w jaki trzeba wgrywać piosenki, aby potem odtwarzacz HTC był w stanie pobrać ich okładki? Póki co znalazł mi całe dwie i nie wiem z czym to jest związane.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Wgrywanie muzyki.

    Wrzucasz każdy album do oddzielnego folderu wraz z okładką w formacie jpg. Później tylko zmieniasz nazwę okładki na "folder.jpg" W każdym albumie nazwa okładki ma się tak nazywać! Odtwarzacz wtedy znajdzie okładki i po najechaniu na nią także pokaże playlistę
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Wgrywanie muzyki.

    Nie tylko. Wystarczy w plikach muzycznych ustawić nazwę albumu, wtedy odtwarzacz HTC pobierze Ci okładkę.
    Robisz to w ten sposób (Windows 7 Ultimate x64):
    Klikasz prawym na utwór -> Właściwości -> Szczegóły -> dalej możesz ustawiać dowolne wartości, które będą wyświetlane np. w HTC playerze bądź Windows Media player etc. ale KONIECZNIE musisz ustawić nazwę albumu!
    Dalej, jeśli chcesz, aby to HTC pobrał okładki, musisz zgrać utwory (z ustawioną nazwą albumu) na telefon, i je zaktualizować (pobierz okładki).

    Jeśli chcesz jednak, aby okładki były przypisane na stałe do utworów, i były wyświetlane np. w Winampie na komputerze, polecam program MP3Tag.
    Możesz zmieniać tam jednocześnie wszystkie wartości (Zespół, album, kompozytorzy, producent itp.) i... dodawać okładki.

    Jeśli coś jest nie jasne (a zapewne nie jest) mogę dalej wytłumaczyć.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Wgrywanie muzyki.

    No akurat koledze chyba chodzi tylko o okładki do odtwarzacza wbudowanego więc to krótka piłka bez zbędnego zachodu :P
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top