Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    11.05.2011
    Posty
    18

    Problem z wgrywaniem Romu "Loading"

    Witajcie
    Na forum jestem nowy , ale to nie moj pierwszy telefonu z WM ale przejdzmy do sedna sprawy !
    Kupilem wczoraj HD2 (holandia)
    Posiada holenderskie menu .
    Wiec dzis chcialem wgrac jakiegos Customa (holenderski , angielski i polski)
    Wgralem HardSPL 2.08.000 x8
    I problem polega na tym ze jak chce wgrac z komputera rom to wlacza sie napis HTC i pod nim linia z % , caly czas jest 0% i po jakims czasie wyskakuje na komuterze problem z polaczeniem USB .
    Wiec sprobowalem wgrac z karty SD , wiec format FAT32 i wgrywam plik , resetuje telefon z wcisnietym "Volume Down" i wlaczaja sie 3 kolory i po 10 sekundach robi sie szary ekran i pisze na nim "loading" i tak sobie pisze i sie z tym nic nie robi .
    Myslalem ze mam za stare Radio wgrane (bo mam ) , wiec chcialem wgrac 2.15 ale znow to samo co z romami (custom oraz brandowane)
    Co teraz zrobic ?
    prosze was o szybka odpowiedz bo tel jest prawie nowy
    Z gory dziekuje
    Pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem z wgrywaniem Romu "Loading"

    W HSPL możesz wgrywać i HSPL i fabryczne SPL... Według mnie, po prostu wgrałeś to samo SPL którego próbowałeś się pozbyć, zamiast faktycznego wgrania HSPL :-)

    Połącz telefon z komputerem i spróbuj jeszcze raz, to czego szukasz, chyba nazywało się 2.08.HSPL a nie .000 (choć tutaj pamięć ludzka bywa zawodna i mogę się mylić).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    11.05.2011
    Posty
    18

    Odp: Problem z wgrywaniem Romu \"Loading\"

    i od tego probowania mam nastepny problem
    Dotyk przestal dzialac dopiero po 2 hard resetach zaczyna dzialac i jak dotke czerwona sluchawke to sie zamraza i juz nie dziala dotyk ?
    jakies pomysly ?
    jak wgralem hspl to moge jescze sspl uzyc czy sie juz nie da ?

    [hr]Dodano: [time]1305233144[/time][hr]
    pomoze ktos z tym ekranem poniewaz telefon potrzebuje a nie posiadam innego z takimi programami !!!


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top