Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    16.02.2011
    Posty
    12

    chyba go wyrzucę przez okno... ;) - ciągłe resety i zwiechy

    Co może powodować niekończące się resety?
    HTC HD2 mam od stycznia chyba. Od początku egzemplarz problemowy - zwiechy łapał częściej niż pracował.
    Przez jakiś czas nie kombinowałam nic, ale po kilku tygodniach wgrałam hspl i ruszyłam do boju... Niestety na jakim romie telefon by nie był, uruchamia się po kilka do kilkunastu razy, wpadając w pętlę resetów.
    Dzieje się tak zarówno na gotowanych romach jak i na stockowych. Nie ma znaczenia czy telefon w danym momencie jest zhackowany czy nie - zawsze to samo - jak chcę go uruchomić to muszę się uzbroić w cierpliwość... a to niestety jest nieuniknione, jako że mój egzemplarz lubi się sam z siebie zresetować więc nie ma szans na nie wyłączanie go.
    Od trzech dni mam mała katastrofę - task nie dawał rady, pojawiał sie error, jak się w końcu udało to kolejne błędy przy wgrywaniu jakiegokolwiek romu. W końcu po dwóch dniach próba wgrania stockowego softu - zakończona fiaskiem z początku, w dniu dzisiejszym jednak z sukcesem.
    Po porannych zmaganiach miałam telefon z usuniętym hspl czyli dziewiczy, jak z pudełka wyjęty na sofcie 1.66.

    Nie zmieniło to jednak nic w trybie jego uruchamiania - dalej zanim się uruchomił trzeba było odczekać kilka do kilkunastu resetów...
    Obecnie (żeby już skrócic historię) udało mi się zainstalować na nim WP7 (na WP7 funkcjonował kiedyś zdecydowanie najstabilniej) - niestety, praca z tym telefonem przyprawia o napady histerii. telefon owszem, włącza się, działa chwilę, ale jak zaczynam cos na nim działać, nie wiem - przeglądam marketplace czy wchodzę w jakąś aplikację - telefon po kilku minutach sie restartuje....
    Ogólnie korzystanie z tego telefonu to koszmar - na szczęście jest to moja druga zabawka bo prawdziwym niezawodnym urządzeniem jest jednak dla mnie mój iPhone.

    Może ktoś ma pomysł co z tym fantem zrobić? A jeśli tylko serwis to gdzie się taki znajduje w Warszawie?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: chyba go wyrzucę przez okno... ;) - ciągłe resety i zwiechy

    Zapodaj Stocka ponownie z karty i wal do serwisu!

    Proszę bardzo:
    Kod:
    http://www.regenersis.pl/
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: chyba go wyrzucę przez okno... ;) - ciągłe resety i zwiechy

    zgadzam się z mańkiem nie ma co kombinować wgrywaj stockowy rom i oddaj tel do serwisu
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    28

    Odp: chyba go wyrzucę przez okno... ;) - ciągłe resety i zwiechy

    Dodam od siebie że W Regenersis trzymają 2 tygodnie(tak było u mnie) i do wymiany płyta główna. Powinno nie być problemu pozdrawiam. Cierpliwość wskazana

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    16.02.2011
    Posty
    12

    Odp: chyba go wyrzucę przez okno... ;) - ciągłe resety i zwiechy

    Pewnie skończy sie w serwisie
    Natomiast o dziwo od wczorajszego popołudnia telefon jest mega grzeczny - nie resetuje się, płynnie działa na WP7 - normalnie jakby usłyszał o pobycie w "telefonowym szpitalu" i się przestraszył
    Do następnych problemów się wstrzymam a jak zacznie fochy znowu strzelać to zapodam softa z karty i do serwisu
    Szkoda, że nie jest to wada softowa, która dałoby się wyeliminować zmianą romu.

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    28

    Odp: chyba go wyrzucę przez okno... ;) - ciągłe resety i zwiechy

    hmm ciekawe że sie uspokoił
    Lito sprawdz ilość pamięci programowej. jeśli całkowita jest bardzo mała to niestety serwis,
    Pozdrawiam

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: chyba go wyrzucę przez okno... ;) - ciągłe resety i zwiechy

    Tak czy inaczej serwis. Moj telefonik z regenersis wrocil po tygodniu


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top