Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
  1. #21
    Junior Member
    Dołączył
    26.11.2010
    Posty
    8

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Przec 4 miesiace mialem nokie n97 i ciesze sie ze sie jej pozbywalem. Z HD2 jak narazie jestem zadowolony

  2. #22
    Member
    Dołączył
    11.12.2010
    Skąd
    PLE
    Posty
    30

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Wcześniej miałem Touch HD, jeszcze wcześniej Nokie N95 8GB (miło wspominam), ale ogólnie ze wszystkich smartfonów jakie miałem, najwięcej przyjemności sprawił mi HD2. Niesamowity sprzęt. Żywa legenda już

  3. #23

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    motorola t720 -> motorola v500 -> motorola v1050 -> nokia n76 -> HTC HD2 ;-)

  4. #24
    Junior Member
    Dołączył
    08.12.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    14

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Oj, u mnie telefony były zmieniane jak skarpetki.
    Ale cóż, mogę pozytywnie zasugerować, że te ciągłe zmiany stanęły w miejscu dzięki naszemu HD2, którego sprawiłem sobie 2 tygodnie temu. Istny kombajn mobilny! Jeden z najbardziej udanych zakupów..

    Od początku (nie będę wymieniał starych modeli odtąd zacząłem używać w gimnazjum - 10 lat temu):

    ..... -> SE K800i (tragedia) -> Nokia N80 -> Nokia N95 -> Nokia N95 8GB (z tą przeżyłem aż 3 lata, udany telefon) -> Samsung Omnia i8910 HD (miesiąc, cegła straszna) -> Samsung S8500 Wave (fajna komórka, ale tylko dla nastolatków) -> HTC HD2 () -> może za jakiś czas wypatrzę sobie Desire HD, ale to tylko gdybanie, bo AutoMapa na WM strasznie mi się przydaje, poczekam aż takowa wersja wyjdzie na Android'a.
    "Jeżeli ciało jest zanurzone w cieczy, telefon dzwoni. Prawo Bella" http://forum.oczkowodne.net/images/s...ICON_BLINK.gif

  5. #25
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    [OffTopicMode=ON]
    Zgadzam się z Tobą Zaldier... AutoMapa jest chyba największym i najmocniejszym magnesem, który trzyma i przyciąga ludzi do prawie martwej platformy... z moim SE P1i przeżyłem śmierć platformy, na której opierał się telefon - to nic fajnego, przeszło pół roku bez aktualizacji nawet najprostszego programiku jest frustrujące dla zapaleńców testowania swoich słuchawek :-) Na szczęście, HD2 ma oddane (choć coraz mniej liczne) grono kucharzy i innych zapaleńców z xda (i nie tylko - ArturN :&gt którzy przeznaczają swój czas dla ogólnego dobra i wskrzeszania WM.

    Na tę chwilę, AM przechodzi proces certyfikacji u Apple'a - jeśli jej się to uda (a pewnie tak będzie - trzymamy kciuki), to developerom tejże nawigacji będzie dużo łatwiej zrobić kolejny port na system, który bądź co bądź ma bliżej do iOS, niż do WM... Dla samego WM tego typu wsparcie AM dla konkurencyjnych platform, będzie mega potężnym ciosem - wiele osób jako "to coś" co ich trzyma przy WM wymienia właśnie AM, jako navi, która na polskich drogach sprawdza się po prostu najlepiej, a w tej chwili ciągle jest tym exclusive'em, bez możliwości odpalenia w innym środowisku, niż to od MS.

    Na koniec link, do artykułu ze skrinami z AM na jabłku
    Kod:
    http://www.miplo.pl/articles/?art=79
    [OffTopicMode=off]
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #26
    Junior Member
    Dołączył
    10.12.2010
    Posty
    20

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    ostatni rok: iPhone 2g -> HTC HD2 -> SPV M3000 (swietnie pisze sie sms'y. Najlepiej pisalo sie sms'y z wszystkich telefonow jakie mialem) -> Omnia i900(tylko do navi, ale i tak nigdy nie sprawdzala sie w swoich zadaniach - gowno) -> HTC HD2

  7. #27
    Junior Member
    Dołączył
    12.12.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    14

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Wszystko co miałem:
    Nokia 3310 -> Nokia 5210 -> Samsung X700 -> Samsung F330 -> SE K800i -> Nokia 5530 -> HTC HD2

  8. #28
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    24

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    omnia i900> HD2

  9. #29
    Junior Member
    Dołączył
    25.12.2010
    Posty
    25

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    se t610 -> se k700i -> samsung l760 -> samsung u700 -> samsung omnia i900 -> HTC HD2

  10. #30
    Junior Member
    Dołączył
    11.01.2011
    Skąd
    Piekary Śl.
    Posty
    13

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Też się pochwalę.
    Najpierw było coś, czego już nie potrafię nazwać (chyba Jakiś Eryk) -> Siemens S35 -> Samsung V200 -> Nokia 7110(banan) -> Motorola E6 -> Samsung Omnia (i900) -> HTC HD2


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top