Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Ja przed hd2 miałem zte blade, wcześniej tak dla odmiany omnie i900 ;] No kaisera też miałem. HTC Rulez ;]

  2. #42
    Junior Member
    Dołączył
    02.08.2011
    Posty
    1

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Witam,
    troche ich było najlepiej wspominam nokia 3210, 6310i(naj,naj fon na świecie), 5530, e51, e52, samsung spica, HTC Desire, SGS no i HTC HD2

  3. #43
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    ja podyktuje tylko smartphone

    Samsung I900 Omnia->HTC Dream (T-Mobile G1)->Htc ChaCha (Wygrałem w Orange 3 dni temu xD) -> Leoś od Smogga ;]

  4. #44

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Wstyd się przyznać ale pierwszym dotykowcem była Avilla , po niej był HD2 ;]

  5. #45
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Oj tam wstyd. Moja mama dość długo użytkowała swoją Avilkę. Przez pewien czas nawet na równi z drugim telefonem - Desire'em Przyjemny telefonik, choć brakowało w nim jakiegoś sensownego OS-a. Jak na swoje czasy i cenę na samym wejściu na rynek - było dość racjonalne rozwiązanie.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #46
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    ...motorola c550(nie mam zielonego pojęcia co się z nią stało) >> siemens cxt70(jak na swoje czasy to kozacki tel był). >> k700i( płyta główna ->game over) >> moto a925(pierwszy dotykowiec/cegiełka, wzbudzał ochy i achy i można było pograć w mortal kombat ) >> se k550i(właściwie to miałem go jakoś równo z nokią ale przegrał gdy zostało postanowione, że zostanie tylko jeden) >> nokia n91(telefon pancernik, mam go do dziś, nie działa klawisz menu, dysk wewnętrzny gniazdo ładowania i kilka innych rzeczy, ale zadzwonić się jeszcze da^^) >> k800i(najmilej wspominany se) >> c702(zgubiony niedawno przez kumpla gdzieś pod berlinem ) >> 5530xm(przyjemny telefonik, o "maluśim" wyświetlaczu, odziedziczyła siostra) >>moto flipout (odziedziczył kumpel^^)
    >>> hd2(i wreszcie miejsce pierwsze i jedyne, telefon który przypadł mi do gustu jak żaden inny )

    a przed tym były ciekawe wynalazki , ale nie z tej epoki, (cmd-j5, ericsson jakiśtam, sendo, i cośtam jeszcze)
    ach te wspomnienia , pierwsze foto telefonem , pierwsze wyraźne foto telefonem , pierwszy filmik telefonem i w końcu pierwszy filmik w 720p ( oczywiście z LEO )

    Długa opowieść powstała

  7. #47
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    26
    Słuchawka
    HD2 & Galaxy S3
    Rom
    Android
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    Było tego bardzo dużo ale bezpośrednio przed Leonem były: Samsung Galaxy s (sprzedałem jak kupowałem pierwsze auto hehe ) ---> Nokia E52 ---> HTC Wildfire no i wildfire zamieniłem na HD2 nokia została

  8. #48
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    27
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    a ja w swojej kieszeni przed HD2 (którego mam 2tygodnie) posiadałem N95 przez 3,5 lat telefon jak na tamte czasy posiadał różnego rodzaju funkcji, ale niestety strasznie zaczynał się przycinać...

  9. #49
    Junior Member
    Dołączył
    30.11.2011
    Posty
    7
    Słuchawka
    hd2

    Odp: Jaki telefon miałeś przed HD2?

    przed hd2 miałem nokie 5800


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top