Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    29.05.2011
    Posty
    18

    HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    Witam,
    Na dniach kupuje używanego HTC HD2 za 900zł [gość/znajomy sprzeda mi go za 700zł] i w czym żecz?
    więc o to chodzi ze coś mi tu nie za dobrze "pachnie" bo cena w euro agd to 1749 Pln z promocji
    a treść jego ogłoszenia to:
    SUPER TELEFON KUPIONY W ZESŁYM ROKU, LECZ MAŁO UŻYWANY ZE WZGLĘDU NA POSIADANIE INNEGO TELEFONU. SPRZEDAJE Z PEŁNĄ DOKUMENTACJĄ I AKCESORIAMI: ETUI, KABEL, ŁADOWARKA SAMOCHODOWA, GWARANCJA, PUDEŁKO ITP. CENA 900 ZŁ.

    Chodzi mi o to że wpierw idę go ''oglądać'' u gościa i powiedzcie mi jak sprwadzic stan tego HTC? nie po obudowie itp. tylko czy są np. jakies kody zeby sprawdzic np. stan bateri itp. Jak i na co zwracać uwage w tym modelu itp.
    Pomóżcie bo chce zrobić Naprawde pożadny biznes 8)

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    Generalnie przy takich chwilowym, szybkim "oglądaniu" jedyne co mi przychodzi do głowy to sprawdzenie HSPL+Softu, oraz, skoro jest to telefon z pudełkiem itd. to przy okazji checknąć, czy IMEI telefonu pokrywa się z tym na pudełku...

    Możesz się chwilę pobawić telefonem, zobaczyć, czy np. po zablokowaniu ekranu możesz go odblokować (ostatnio kilka osób nie mogło ), ale jeśli miałyby wyjść jakieś nieprzeciętne kwiatki... to wyjdą z czasem
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    11.05.2011
    Posty
    18

    Odp: HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    a co mozna zrobic jak po zablokowaniu nie chce sie odblokowac a tel dziala normalnie ?
    mozna tez sprzwdzic czy bateria nie jest wypukla .

  4. #4
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    16.11.2010
    Skąd
    asdad
    Posty
    180
    Słuchawka
    i9100 S2
    Rom
    2.3.4
    Radio
    920391

    Odp: HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    A gwarancja jest??
    [img width=201 height=150]http://www.hip-hop.pl/news/pic/large/5/4/7/1249843745.jpg[/img]

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    I sprawdź czy koło baterii bibułka jest biała :P Jeżeli jest innego koloru telefon był zalany :/
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    Zgadza się, wtedy jest różowa

    Jeśli nie ma jej w ogóle (jest sama śrubka) to można podejrzewać, że bibułka była zalana i ktoś ją celowo usunął, bądź że telefon był rozkręcany (w miejscu pod nią znajduje się mała czarna śrubka).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    29.05.2011
    Posty
    18

    Odp: HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    OK dzięki za rady jutro go idę oglądać narazie ale postaram się go wpełni sprawdzidź
    gosc mówił ze gwarancja jeszcze jest przez rok bo kupił go rok temu i wogóle nie używał
    tak więc dzięki
    [hr]Dodano: [time]1306758921[/time][hr]
    jeszcze chciałbym zaznaczyć jak sprawdzidź ten HSPL+Softu
    i co to jest ten HSPL?

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    11.05.2011
    Posty
    18

    Odp: HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    [quote author=zabijaka75 link=topic=937.msg5744#msg5744 date=1306687226]
    A gwarancja jest??
    [/quote]
    jest , ale niestety nie mam juz papierow od abonamentu

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    Abonamentu? A co ma piernik...? Gwarancja działa na telefon (słuchawkę), a nie na świadczenie usług telefonii komórkowej
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    11.05.2011
    Posty
    18

    Odp: HD2 -używany- jak go sprawdzic przed kupnem???

    Ale ja mieszkam w Holandii
    A tu dostaje sie tylko papiery od abonamentu i to jest tez gwarancja.
    bylem sie dowiedziec , bez papierow nic nie moge zrobic , chyba ze odplatnie , ale to bedzie koszt okolo 850zl .
    Wiec prosze was jeszcze raz o pomoc ! Jestem teraz bez telefonu , a potrzebuje go nacodzien w pracy i w szkole


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top