Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.11.2010
    Skąd
    Tcz
    Posty
    13
    Słuchawka
    HD2
    Rom
    3.14.479.2
    Radio
    2.15.50.14

    Aktualizacja rom/ ActiveSync nie działa

    Siema
    ja mam takie banalne pytanie... co jest usuwane po aktualizacji romu ?
    wszystko na pamięci telefonu a aplikacje z karty pamięci zostają nieruszone ?
    co z kontaktami i wiadomościami ?

    i jeszcze jeden problem przy okazji, żeby za bardzo nie zaśmiecać tworząc kolejny temat...
    podczas podłączenia hd2 do PC i wybraniu ActiveSync nic sie nie dzieje.. Centrum obsługi urz. z Win. Mobile nie wykrywa telefonu... próbowałem włączać/wyłączać opcję szybszego przesyłu danych ale nie skutkowało... co robić?

    Z góry dzięki

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Aktualizacja rom/ ActiveSync nie działa

    jak się nie mylę to jak zmieniasz rom to tak jakbyś robił HR tak więc nowy system
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.11.2010
    Skąd
    Tcz
    Posty
    13
    Słuchawka
    HD2
    Rom
    3.14.479.2
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Aktualizacja rom/ ActiveSync nie działa

    chcę poprostu dokonać aktualizacji stockowego romu do 3.14

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Aktualizacja rom/ ActiveSync nie działa

    Struktura danych na karcie pamięci pozostaje nienaruszona w trakcie aktualizacji. Jak chcesz, to możesz ją nawet wyjąć i mieć 100% pewności.

    Ewentualnym problemem natomiast, może okazać się kwestia powiązań i wpisów w rejestrze... Powiem na czym ja "jadę" i co się u mnie sprawdza - sprawdzisz u siebie i może ominie Cię konieczność reinstalowania wszystkiego.
    A mianowicie - na karcie pamięci mam trochę programów, gier etc - standard (nic systemowego, bo to lepiej trzymać w pamięci urządzenia). Jako że używam customów, a te z kolei coś zaczęły odmawiać posłuszeństwa przy próbie instalacji z karty, a ja dodatkowo nie chcę jej formatować - używam do tego tej 'dwójki' którą dostałem w raz z telefonem. Po zainstalowaniu romu wkładam kartę z softem, a potem przenoszę skróty do programów do Windows\Menu Start\(i konkretnego miejsca, w którym chcę to mieć) i działa
    Skróty możesz sobie porobić eksploratorem windows, nawet na zapas i trzymać je w jakimś osobnym folderze - potem zaznaczasz wszystko, kopiuj, wklej, voil?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.11.2010
    Skąd
    Tcz
    Posty
    13
    Słuchawka
    HD2
    Rom
    3.14.479.2
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Aktualizacja rom/ ActiveSync nie działa

    ok, a co z tym ActiveSync ? po podłączeniu i wybraniu na telefonie opcji ActieSync nic się nie dzieje... samemu otwierajac program na kompie pokazuje brak połączenia z urządzeniem...
    gdy biorę Napęd dyskowy to mam dostęp jedynie do plików z karty pamięci...

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Aktualizacja rom/ ActiveSync nie działa

    I to zrozumiałe, bo "Napęd dyskowy" powoduje podłączenie karty pamięci z HD2 jak pendrive'a

    Masz Win7? Spróbuj przeinstalować to centrum urządzeń. Czasami Windows ma tak, że wsadzenie tego samego urządzenia w inny port USB powoduje ponowne wyszukiwanie sterowników - a to też czasem pomaga... i od tego mógłbyś zacząć.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #7
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    29.11.2010
    Skąd
    Tcz
    Posty
    13
    Słuchawka
    HD2
    Rom
    3.14.479.2
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Aktualizacja rom/ ActiveSync nie działa

    Ok, soft 3.14 zainstalowany... dodałem tą nakładke interwrite żeby mieć polski język, ale nawet po HR nie mam opcji wyboru języka ... jakieś propozycje ?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top