Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2010
    Posty
    17

    [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid

    Testowałem wiele romów, ale ten według mnie biję wszystkie inne na głowę. Wszystko działa super!

    Nie wiem czemu ale widzę, że przestaliście wstawiać nowe romy na SD. Tyle wychodzi nowych super ROMów a tu się nic nie dzieje

    Link XDA:
    Kod:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957652&page=1
    [gmod]a Wy nie przestaliście nie kodować linków, linki kodujemy i polecam zapoznać się z regulaminem[/gmod]

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid

    [quote author=mafio25 link=topic=961.msg5865#msg5865 date=1307200418]
    Nie wiem czemu ale widzę, że przestaliście wstawiać nowe romy na SD. Tyle wychodzi nowych super ROMów a tu się nic nie dzieje
    [/quote]

    Zupełnie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś utrzymywał ten dział przy życiu

    Ja zanim coś polecę czy ocenię, lubię to sprawdzić. Androida mam w NANDzie mojego HD2, więc nie odczuwam potrzeby testowania buildów z SD i tak to jakoś właśnie wychodzi :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    10.05.2011
    Posty
    14

    Odp: [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid

    Jak wyglada sprawa z bateria w tej dystrybucji?
    Jakiejkolwiek dystrybucji uzywam gdy bateria ma ok 30-40% wieczorem - rano wstaje i jest 10% co zdecydowanie denerwuje ;p

    @Smogg pozwole sobie na maly ot i tylko zapytac jaka masz dystrybucje nand i czy nie ma takiej sytuacji jak w przypadku andka z karty ze co 24h aby wszystko jakos sprawnie chodzilo musze soft reset zrobic :P pomijajac problem w/w z bateria

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid

    Wszystko ma pod awatarem w opisie 8)
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    10.05.2011
    Posty
    14

    Odp: [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid

    racja... 6.30 to za wczesnie na myslenie :P

    Ale nadal czekam na info o drenazu baterii tej dystrybucji z karty. 2.3 za mna przemawia ale...

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    28.11.2010
    Posty
    17

    Odp: [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid

    [quote author=mlyn link=topic=961.msg5913#msg5913 date=1307421867]
    racja... 6.30 to za wczesnie na myslenie :P

    Ale nadal czekam na info o drenazu baterii tej dystrybucji z karty. 2.3 za mna przemawia ale...
    [/quote]

    Generalnie zawszę podłączam swojego HD2 na noc pod ładowarkę i spokojnie do wieczora styka

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    10.05.2011
    Posty
    14

    Odp: [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid

    To ile bateryjki masz pod koniec dnia jesli pracujesz od rana? Jaki pobor pradu w czuwaniu?

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    25.12.2010
    Posty
    21

    Odp: [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid

    @mafio25 Jeżeli testowałeś to pewnie wiesz jak sprawić aby ten build czytał kontakty z SIMa. W chwili obecnej jestem pozbawiony listy kontaktów i prawdę mówiąc nie zanosi się na to aby kontakty powróciły do telefonu. Znasz jakiś sposób ?
    [hr]Dodano: [time]Czerwiec 08, 2011, 13:50:45 [/time][hr]
    To już 13 godzina zmagań i dalej nic. Chwilowo powróciłem do starego MCCM SE v3.4.

    Co do American Droid, wypróbowałem wszelkich możliwych synchronizacji i kontakty jak leżały tak leżą. Na początku miałem wielkie problemy aby w Outlooku pojawiły się kontakty z telefonu. Po którejś z kolei próbie zainstalowałem HTC Sync na kompie i po synchronizacji pojawiło mi się w outlooku 6 kontaktów. No i tutaj jest kolejny problem, dlaczego tylko 6 kontaktów, przecież wszystkie mam zapisane na karcie sim. Co więcej po imporcie tych 6 kontaktów z gmaila ( bo tam jest wyeksportowałem ) na American Droid są widoczne. Wychodzi na to że najlepszym sposobem jest zgromadzenie wszystkich kontaktów w outlooku, wygenerowanie w plik csv, wysłanie na gmaila, a potem ściągnie z niego kontaktów.

    I tu cofam się o kilka kroków wstecz, jak sprawić aby zsynchronizować wszystkie kontakty z telefonu a nie tylko kilka ( w dodatku losowo wybranych :P ).


    [hr]Dodano: [time]1307577829[/time][hr]
    Jako że spieszno mi było z uzyskaniem kontaktów, to musiałem to zrobić w miarę szybko.

    Wpisałem do outlooka kontakty (a było ich trochę ) wyeksportowałem plik do gmaila, a potem to już poszło jak z płatka. No może prawie bo dalej nie mogę w tym buildzie dodać kontaktu od tak po prostu.

    Na pierwszy rzut oka rzuca się mała czczionka, w sumie już się do niej przyzwyczaiłem natomiast może ona na początku denerwować. Co do samego Amerivan Droid to jestem jeszcze bardziej zadowolony niż z poprzedniej wersji Andka z sd. Teraz wszystko chodzi płynnie i w miare szybko, bateria mniej więcej zostaje na takim samym poziomie co poprzednio. Nic tylko testować :-)

  9. #9
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2011
    Skąd
    Szczecin - Przecław
    Posty
    83
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    ICS NexusHD2

    Odp: [MAY 26] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid

    Powiem tak, to jest mój pierwszy Andek z karty i ... JESTEM POD WRAŻENIEM ! On jest dosłownie świetny. Tak naprawde mam tylko problem z podłączeniem do kompa. Jest jakiś programik aby podłączyc go ?

    Polecam i pozdrawiam ;-)

    Mamy pytanie dotyczące tego Andka, jak usunąć katalog z menu start ?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top