Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    28

    Aparat Foto krótkie filmy..

    Witam nie wiem co sie dzieje ale w moim telefonie w ustawieniach aparatu i video mam ustawione bez limitu a gdy nagrywam film automatycznie przestaje nagrywac po około 1 minucie czasem po 1 minucie i 10 sekundach a czasem po 1 minucie i 20 sec. CZy kto świe o co chodzi ?? może jakis klucz w rejestrze lub poprawka.
    Mam rom Budnia.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Aparat Foto krótkie filmy..

    Też tak kiedyś miałem na WM... Zrzuciłem wtedy chyba wszystko z karty (backup), następnie format, restore (trochę odchudzonych danych, bo jak się okazało - nie wszystkiego potrzebowałem) i śmigało. Może spróbuj tego samego
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    28

    Odp: Aparat Foto krótkie filmy..

    Dzięki wielkie popróbuje
    [hr]Dodano: [time]Czerwiec 09, 2011, 15:08:51 [/time][hr]
    Dodam jeszcze że jesli zminię miejsce zapisu filmów na pamięc telefonu to jest to samo mimo że zmieści sie ponad 6 minut filmu zawsze urywa po minucie...
    [hr]Dodano: [time]Czerwiec 09, 2011, 16:50:53 [/time][hr]
    super teraz Sense mi sie nie odpala pisze że trwa uruchamianie HTC Sense mygnie ten napis i pisze wskazanie uruchamiania HTC Sense. :/
    [hr]Dodano: [time]1307641506[/time][hr]
    Problem rozwiązany. Trzeba było przeinstalować CHT.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top