Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    30.12.2010
    Posty
    27

    Zabicie ekranu przy rozmowach bt

    Witam,

    Poszukuję programu, który blokowałby ekran podczas rozmowy przez bt, tak by telefon się nie odblokowywał po odebraniu słuchawką, a blokował po uzyskaniu połączenia.
    Mając jeszcze WM na Leo znalazłem SU2, bardzo był pomocny. Andka wgrałem dwa dni temu i jakoś nie mogę ogarnąć tego tematu, a mając telefon w kieszeni, często rozmowa się rozłącza, lub naciska coś innego

    Dziękuję i pozdrawiam
    atomeck
    Dziewictwo jest uleczalne

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Zabicie ekranu przy rozmowach bt

    To dział WM, piszesz o wgranym Androidzie i w końcu nie wiadomo dla jakiego systemu szukasz tego softu :S

    Tak czy inaczej - spróbuj tego (wrzucałem to ostatnio na forum):
    Kod:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=876945
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    30.12.2010
    Posty
    27

    Odp: Zabicie ekranu przy rozmowach bt

    [quote author=Smogg link=topic=1013.msg6144#msg6144 date=1308723575]
    To dział WM, piszesz o wgranym Androidzie i w końcu nie wiadomo dla jakiego systemu szukasz tego softu :S
    [/quote]

    O kurcze, ale wtopa... !!! Chodzi o androida, pomieszalem, przepraszam....
    Pisalem rano, bez kawy-wybaczcie...

    Popatrze, dzieki za dpowiedz

    atomeck
    Dziewictwo jest uleczalne

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Zabicie ekranu przy rozmowach bt

    Hie hie hie bez kawy to ja w ogóle nie podchodzę do komputera, tudzież innych urządzeń elektrycznych (poza czajnikiem, oczywiście)

    A poprzedniego posta pisałem z telefonu, bardzo mało komfortowe rozwiązanie przy wklejaniu linków, chociaż i tak dużo przyjemniejsze niż np. pisanie z i900... tak czy inaczej - przeniosłem temat do odpowiedniego działu 8)

    Programu który poleciłem osobiście też nie testowałem - kiedy wkładam sobie w ucho słuchawkę BT to zazwyczaj HD2 jest poza zasięgiem przypadkowego dotyku w uchwycie samochodowym, przez co tego typu rozwiązania nie są dla mnie niezbędne :-)

    Sprawdź jak się to spisuje, to może pomoże i tej osobie która ode mnie otrzymała ten link (na forum) nie tak dawno temu Good luck
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top