Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.06.2011
    Posty
    1

    HTC HD2 - Dotyk nie działa po rozkręceniu..

    Witam wszystkich.. parę dni temu postanowiłem rozkręcić swojego htc bo wejście do ładowarki coś nie łączyło.. teraz wiem, że to była wielka głupota.. po skręceniu telefonu i włączeniu Go dotyk niestety nie działał.. klawisze natomiast ok, hard reset nie pomógł.. w piątek oddałem do serwisu ale dzisiaj zadzwonili, że niby nie da się nic zrobić.. jutro po niego pojadę to się może dowiem więcej.. Czy może ktoś wie co może być nie tak?

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: HTC HD2 - Dotyk nie działa po rozkręceniu..

    Aww... jak oddadzą Ci z serwisu, to się dowiesz ^,^
    Ja obstawiam jednak, że przy rozkręcaniu HD2 mogłeś coś uszkodzić elektrostatycznie.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    11.05.2011
    Posty
    18

    Odp: HTC HD2 - Dotyk nie działa po rozkręceniu..

    ja jutro swojego bede rozbieral

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: HTC HD2 - Dotyk nie działa po rozkręceniu..

    Tylko po co?

    Inna sprawa była z SE K510, którego rozbierałem w 100% do ostatniej śrubki, głośniczka itp. bo płyta główna była jednym kawałkiem płytki, a elementy były dość duże (mam na myśli kondensatory, tyrystory etc.) więc i szansa popsucia była niska. W HD2 elementy te są maluteńkie, a co za tym idzie niezbyt wytrzymałe, wystarczy małe zgięcie płyty głównej, a na którejś z 5-7 warstw może coś się zgnieść, nieodwracalnie płytę uszkadzając -,-.
    Nie mówiąc już o tym, że poza samą płytą główną mamy odczepiane moduły... które też nie należą do najwytrzymalszych ^,^
    No i pamiętać trzeba, żeby mieć czyste ręce (wystarczy coś obtłuścić i już może coś się zewrzeć) i "rozładować się elektrostatycznie"
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top