Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    29.06.2011
    Posty
    6

    Powrót na WM 6.5

    Jak mam powrócić z WP7 na WM 6.5 ? Wyczytałem, że trzeba po prostu wgrać innego roma, czego jednak nie mogę zrobić, bo na WP7 nie czyta mi karty pamięci. Po podłączeniu telefonu do komputera działa to jak ładowarka - telefon się ładuje, ale nie mam możliwości przeglądania jego pamięci.
    Co mam więc zrobić, aby powrócić na Windows Mobile 6.5 ? Ewentualnie, również na Androida.

    Oczywiście, najchętniej pozostałbym na WP7 jednak śmiesznie mała ilość pamięci mnie odstrasza. Nie czyta mi karty pamięci, więc pozostaje mi pamięć wewnętrzna mojego HD2, a każdy chyba wie ile ona wynosi. Niewiele. Problem jest na tyle duży, że po zainstalowaniu WP7 telefon był kompletnie czysty - nie miałem kontaktów, muzyki, filmów, zdjęć, itp. Kiedy zacząłem dodawać kontakty na własną rękę, po dodaniu ok. 10, przy dodawaniu kolejnego wyskoczył mi komunikat, że nie mogę zapisać nowego kontaktu ponieważ mam za mało miejsca. A karty mi nie czyta więc 10 kontaktów i żadnej muzyki ani zdjęć na telefonie to niestety nie dla mnie.
    Nie mniej jednak, jeśli znałby ktoś jakiś sposób, aby wczytało mi kartę pamięci to chętnie bym pozostał na tym systemie. Jeśli nie, bardzo proszę o instrukcję jak powrócić na WM 6.5 / zainstalować jakiegoś niezłego Androida.

    Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Powrót na WM 6.5

    ach Ci newbie :P

    http://hd2forum.pl/pomoc-pytania-pro...g4750/#msg4750

    ...tu na przykładzie androida

    forma powrotu ta sama!!! zamykam
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top