Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    29.05.2011
    Posty
    18

    mam problem z... lampą LED

    witam, mam problem z właczeniem lamp LED w Leonie
    Otóż kupiłem go używanego w niedziele i testuje go
    gdy próbuje zrobic zdjęcie z lampą to w "kwadraciku" z piorunem musze zaznaczyć: automatycznie,zawsze włączona,zawsze wyłączona
    Mój problem polega na tym że gdy próbuje zrobic zdjecie z zaznaczonym koło "pioruna": a{czyli automatycznie} lampa wogóle sie nie włącza{nawet w ciemnych miejscach}. Gdy próbuje zrobic zdjecie z cały czas włączoną lampą{tzn. jest sam "piorun" co oznacza włączoną} to też się nie włącza. Wczoraj gdy właczyłem aparat porobiłem kilka zdęć i zaznaczyłem lampe na: zawsze wyłączoną i teraz gry chce ja włączyc to sie nie da{tzn. nie da sie nacisnąć tego pioruna}
    Pomóżcie prosze! czytałem instrukcje obsługi ale tam jest bardzo skąpo na temat diody LED
    Pisałem do gościa co sprzedał mi telefon i mówił ze kilka dni przed sprzedażą mi robił zdj. z wykorzstaniem diody
    Pmóżcie mi ja ustawic aby działała

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: mam problem z... lampą LED

    zacznij od HR a jak nie pomoże to reklamuj ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: mam problem z... lampą LED

    1. Czy nie masz czasem wtedy włączonego WiFi? Wtedy lampa błyskowa nie działa
    2. Domyślam się, że to nie jest kwestia słabej baterii?
    3. Próbowałeś zainstalować i/lub uruchomić aplikację Latarka?
    4. Jaki masz ROM?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    29.05.2011
    Posty
    18

    Odp: mam problem z... lampą LED

    [quote author=kasier link=topic=1159.msg6490#msg6490 date=1310543667]
    zacznij od HR a jak nie pomoże to reklamuj ;]
    [/quote]
    nie to nie pomogło :'( nawet ustawiłem jezyk po zmianie na orginalny>angielski
    bo może z polskim był jakis problem i też nic :'(
    [hr]Dodano: [time]1310552877[/time][hr]
    [quote author=Smogg link=topic=1159.msg6491#msg6491 date=1310544458]
    1. Czy nie masz czasem wtedy włączonego WiFi? Wtedy lampa błyskowa nie działa
    2. Domyślam się, że to nie jest kwestia słabej baterii?
    3. Próbowałeś zainstalować i/lub uruchomić aplikację Latarka?
    4. Jaki masz ROM?
    [/quote]
    1.WiFi wyłączone
    2/Bateria 94%
    i nadal nic :'(
    3.Właśnie że szukałem na google aplikacji>latarki która by świieciła z wykożystaniem LED ale nie znalazłem, jakbyscie podesłali chociaż nazwe/link byłbym BAArdzo wdzięczny
    4.Więc tak:
    Najpierw zaczne od wersji OS{wiem że pytanie tego nie dotyczy}: zdziwiło mnie bo Leo ma mieć WM w wersji 6.5Professional a ja mam 5.2.21913(21913.5.0.94)
    ROM: 3.14.479.2 (04666) WWE
    DATA ROM'u: 10/4/10
    RADIA: 2.15.50.14
    Protokołu: 15.42.50.11U
    ExtPkg: 479.3240.13578.31759
    aha i dodam że gdy włączam telefon po np. HR to gdy pojawia sie zielony napis HTC to w lewym dolnym ekranie pisze: R:{jakieś cyfry},G:{jakieś cyfry},{i jakaś jeszcze jedna literka}

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: mam problem z... lampą LED

    1. Good,
    2. Good,
    3. Aż tak daleko szukać nie musiałeś
    4. Nie dziw się, to standardowe oznaczenie tej wersji WM i standardowe, stockowe oprogramowanie od HTC dla HD2... Więc tutaj również Good :-)
    4a. Te czerwone litery i liczby to właśnie wersja driverów, radia i softu
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    29.05.2011
    Posty
    18

    Odp: mam problem z... lampą LED

    Nie nie działa.........reklamuje fona
    Ściągłem właczyłem, na żadnym poziomie nie działa :'(

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: mam problem z... lampą LED

    Ewentualnie po zainstalowaniu tej aplikacji spróbuj go jeszcze zrestartować... choć obawiam się, że nie będzie to w stanie pomóc i tą reklamacją jednak sprawa się zakończy...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    29.05.2011
    Posty
    18

    Odp: mam problem z... lampą LED

    Nie pomogło
    masz racje trzeba to skonczyc serwisem{przy okazji naprawią mi tego Volume UP}
    Dzięki za Pomoc wszystkim!
    [hr]Dodano: [time]1310634339[/time][hr]
    Jeszcze jedno pytanie
    czy macie czasami tak że trzymam go w rece włacze jakąś aplikacje tzn. pobawie sie chwile z 10min.
    to jest on bardzo gorący w okolicach anteny?
    Chodzi mi o to czy ten telefon miewa Przegrzewania się itp.
    oraz czy są jakieś programy tak jak np. na Androida>Advence Task Killer {tak wiem jest menadżer zadań ale chodzi mi o coś lepszego} ?

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: mam problem z... lampą LED

    Ja na WM6.5 używałem MMTaskManager - chyba nawet gdzieś był link na forum swego czasu

    Jeśli się bawisz telefonem - tak, nagrzewa się bo wykorzystuje procesor, ten żre baterię, i to wszystko wydziela ciepło, które Ty czujesz swoimi paluszkami - podobnie jak z komputerami etc. ^_^

    Gorzej by było - a i tak się zdarzało - gdyby telefon sobie leżał powiedzmy godzinę, nieruszany, a mimo wszystko drenowałby baterię + wydzielał ciepło... wtedy oznaczałoby to, że jakiś proces ma wielki apetyt na moc obliczeniową i prąd i trzeba było by go znaleźć :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    29.05.2011
    Posty
    18

    Odp: mam problem z... lampą LED

    Oddałem HD2 do naprawy do Regenersis.pl
    Poczytałem o zwyczajach tej firmy(tj. zalewanie telefonów,oddanie z inną usterką itp.)
    I teraz pytanie do was do tych którzy oddawali do Regenersis'a: jak z fonem wrócił "normalny"?
    (pytam sie bo nie wiem czy wierzyć osobom piszącym o tych przypadkach na innych forach)
    ?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top