Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: mam problem z... lampą LED

    Ja co prawda nie oddawałem, ale powiem od innej strony - kiedy oddajesz coś do serwisu i ten to dobrze naprawi, myślisz "aha, fajnie, działa, przyjemna obsługa... no to czas używać znowu" i przechodzisz nad tym do porządku dziennego. Jeśli jednak serwis coś spieprzy, jesteś wkurzony, naładowany emocjami... tutaj istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że podzielisz się swoją złością z innymi (np. na forum internetowym).

    Życzę więc, abyś mógł się znaleźć w tej pierwszej kategorii i zapomniał o sprawie popsutego telefonu.

    Niemniej jednak wszystkie osoby które miały jakiś kontakt z tym serwisem serdecznie proszę o wystawienie tutaj jakiejś - choćby krótkiej - laurki z opisem obsługi i serwisu :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    29.05.2011
    Posty
    18

    Odp: mam problem z... lampą LED

    Telefon wrócił naprawiony tzn przysk TAK ale Diody - NIE (tak jak by olali ten błąd bo w: usterki zgłoszone przez klienta: pisze tylko o Klawiszach Podgłaśniania)
    W krótkim oświadczeniu napisali że telefon był testowany pod kątem specyfikcji fabrycznej(czy jakś tak) i działa.
    Ale LED nadal nie
    I tu moje pytanie: Czy jakbym zmienił ROM na np. 1.66 a potem zaktualizował do 3.14 to by mogło zadziałać (myśle że to wina Software) ?
    No bo jeszcze przed oddaniem na gwarancje(jak już byłem tam w salonie plus) szybko zrobiłem HR i robiłem zdjęcia to dioda migała/migła z kilka razy [chociaż teraz już nie miga ]
    Telefon był kupiony w plusie
    [pytam sie bo nie ma mnie w domu i nie moge tego zrobić ]

  3. #13
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: mam problem z... lampą LED

    Zrób jeszcze raz HR i zobaczysz co będzie. Downgrade do 1.66 a później update do 3.14 pewnie nic nie da. Po zrobieniu HR masz czysty system jaki powinieneś mieć prosto z salonu
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top