Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Member
    Dołączył
    10.12.2010
    Skąd
    PLE
    Posty
    30

    Toturial instalacji Androida w Leosiu

    Witam. Chciałbym zainstalować na swoim HD2 Androida tylko niewiem co i jak jestem w tym trochę ciemny Nie chciałbym też rezygnować z Windowsa ponieważ korzystam z Automapy a Android nie ma żadnej dobrej alternatywy jeśli chodzi o nawigacje.

    Jak to wygląda krok po kroku?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Toturial instalacji Androida w Leosiu

    Odpalasz Androida z SD. W razie konieczności - reboot telefonu i masz WM i AM. Później znów odpalasz Androida z SD. Było milion razy...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Toturial instalacji Androida w Leosiu

    A najbardziej lubie informacje wziete z sufitu ze nie ma alternatywy dla AM...jest trzeba odpalic ocenic pojezdzic a nie wyrokować.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Toturial instalacji Androida w Leosiu

    Wiesz Zwierzu, ja już z tym nawet nie polemizuję

    Utarło się, że jak potrzeba dobrej nawigacji na tę część świata, to na telefony jest AM i nie ma nic co by było chociaż częściowo odpowiadać jej funkcjonalnie... A tutaj sprawa ma się trochę inaczej :-)

    Od pewnego czasu na Androidzie jeżdżę głownie z Yanosikiem (pokonuję głownie znane mi trasy, a nieznane są mi aktualne miejsca suszarek - w tym tygodniu za to zapłaciłem wracając z roboty, bo po mieście nie używałem tego ustrojstwa... do wtorku ;-)).
    Jeśli jadę gdzieś, gdzie nie wiem jak dojechać, to jest - działającą od kilku dni - Nawigacja Google. Sygic Navigator również bardzo miło sprawuje się w roli nawigatora Za czasów WM miałem kolegę, który wolał iGo zamiast AM - iGo również występuje na Andku. Pracę nad AM trwają (ponoć, część osób nadal wierzy że to fake... ale część osób wierzy też w żyjącego Elvisa ). MapaMap również ma się pokazać na tej platformie. I wiele, wiele innych, których nawet nie pamiętam.

    AM jest fajna, ale nie jest niezastąpiona. Jej developerzy przespali okres, w którym na Androidzie mogli naprawdę zarobić i zdobyć rzeszę wiernych użytkowników. W tej chwili nieśpiąca konkurencja staje się w naszym kraju coraz przyjemniejsza, dokładniejsza, ładniejsza. Nie widzę powodu, aby tak usilnie trzymać się AM - i bez niej można sobie świetnie radzić. Ale zawsze najtrudniej jest przełamać stereotypy i zmienić nawyki - powtarzanie mitu bezkonkurencyjności AM jest łatwiejsze, niż odrobina wysiłku
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Toturial instalacji Androida w Leosiu

    Przynajmniej nie jestem osamotniony w tym wzgledzie


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top