Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    24.07.2011
    Posty
    1

    Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    Tak jak w temacie, czy na tą chwilę, warto kupować hd 2? Czy nadal dorównuje wszystkim nowszym smartfonom?


  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    To zależy od targetu, w który celujesz.

    W chwili w której pojawiły się dwurdzeniowe procesory w telefonach, nowoczesne chipy graficzne, 1GB RAMu i ekrany 3D... ciężko jest mówić o konkurowaniu z nowoczesnymi smartphone'ami. Jeśli Cię to pocieszy, to najpewniej za 2 lata takie HTC EVO 3D też będzie już wyraźnie odstawało od "nowszych smartphone'ów". Pytanie czego potrzebujesz i czy HD2 wypełnia te potrzeby, czy może jednak gdzieś odstaje i tutaj musiałbyś poszukać czegoś innego.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    Zwyczajnie ja uwazam ze jesli chodzi o procesor i szybkosc dzialania na androidzie nasze HD jest w 100% wystarczajace. Co do 3D to juz naprawde jak dla mnie jest przerost formy nad trescia i nie chce nawet czegos takiego.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    Co do 3d to nie wiem, mnie tam zawsze oczy od tego bolą, więc dla mnie nietrafione ;p A co do Twojego pytania kolego, to trzeba stwierdzić że nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi, gdyż ile ludzi tyle opinii. Na przykład dla mnie jest opłacalny, działa prawidłowo i spełnia moje oczekiwania w 100%.

    [admin] [/admin]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    Więc tak,HD2 był to potwór,jednak wcześniejszej dekady czemu?
    Windows Mobile 6.5.5 z Sense UI (Szał potwór na rynku),mocny procek,ekran pojemnościowy z MultiTouch ale Microsoft postawił nowy OS,WP7 i Leo nie doczekał się obiecywanej aktualizacji... :'(

    Po roku udało się odpalić androida obok WM,potem odszykowali go tak że romy z Desire/Desire HD odpalaliśmy z SD jednak to było mało

    Kilku magów podmieniło Androida za WM,szok chodzi idealnie i otwiera HD2 furtke do świata,wszystko śmiga gdyż najmocniejsze High-Endy czyt.DHD mają identyczne podzespoły,

    Potem sportowali Wp7 i też wrzucili go na miejsce WM,każdy z tych 3 os chodzi,mamy wolność i pewność że co odpalimy będzie chodziło Po co kupować fona z Andkiem i WP7 jak możemy oba systemy odpalić na raz na jednym fonie?

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    HD2 i DHD dzieli bardzo wiele. To z Desire "Bravo" ma sporo wspólnego. Acz też nie wszystko
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #7

    Odp: Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    Wg mnie warto, sama jakość wykonania, gumowo aluminiowo obudowa, inne htc oraz szajsungi są plastikowe jak ruska łada w środku, do tego ekran którego nie da się porysować...

  8. #8
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    Nigdy nie ma tak, że nie da się porysować... ;p
    A co do wykonania innych HTC? Nawet low-endowy telefon Tattoo mojego kolegi jest solidnie wykonany, obudowa nie trzeszczy, etc.

    [EDIT]

    Jeśli chodzi o wydajność...
    Po zmianie systemu na PRJ Clean Desire...
    Wynik w quadrancie wynosi...
    1142. Ile to jest? Czy jest lepszy choćby od Desire, z którego ma build...?
    Otóż to. Jest lepszy od Desire, i to o jakąś dwukrotność wyniku (Desire ma koło 500).
    W tabelce jest tuż za HTC Evo, które przecież wyszło niedawno, ma dwurdzeniowy procesor i seryjnego Androida. Bije Samsunga Galaxy S na głowę.

    Wiem, że quadrant to test syntetyczny, tak naprawdę nic nie mówiący, ale wierzcie mi - gry pokroju Dead Space, Need for Speed:Shift, które kupiłem żeby przetestować grafikę... Po prostu niszczą. Wiele osób, które widziały jakość grafiki były w szoku. Nawet antyaliasing działa!

    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    Wynik w quadrancie wynosi... 1142. Ile to jest? Czy jest lepszy choćby od Desire, z którego ma build...? Otóż to. Jest lepszy od Desire, i to o jakąś dwukrotność wyniku (Desire ma koło 500).
    Bardzo dziwne hmmmm
    Właśnie sprawdziłem u siebie i wyszło 1131
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Czy na dzień dzisiejszy HTC HD 2 jest opłacalny ?

    Vinraelku :
    1. Są różne EVO, jedno, EVO3D wyszło faktycznie niedawno. Inne to EVO4G i to jest już na rynku całkiem długo i dwurdzeniowego procka niestety nie ma... to trochę a'la takie Amerykańskie Desire Z
    Kod:
    http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/evoshift4g/
    2. Teraz ciężej będzie nam wszystkim porównywać cokolwiek do Desire, bo zaraz pojawi się Maniuś z kontrą

    3. Quadrant nie mierzy wydajności dwurdzeniowych procesorów.

    4. Tabelka w Quadrancie po zakończonym teście jest tak oderwana od rzeczywistości jak Expose Tuska.

    5. To w rzeczywistości nie wynik takiego testu się liczy, ale to jak płynnie działa telefon i czy działa na nim wszystko to co powinno. Choćbyś miał w Quadrancie wynik na poiozmie 10 tysięcy, a Sense by Ci klatkowało to rom byłby do pupy I odwrotnie - nawet jeśli miałbyś wynik na poziomie 700, a wszystko działałoby super-płynnie, to byłbyś bardzo zadowolony (chyba rom, z którego długo korzystałem na HD2 - Imilka Incredible S 1.1) był w mniej więcej takiej sytuacji - nowsze Sense niż w Desire, sporo jego elementów wrzuconych do RAMu, niespecjalnie wysoki wynik w Quadrancie (na pewno niższy niż ten, który Wy podaliście chłopaki)... a mimo wszystko byłem z niego na tyle zadowolony, że nawet nie myślałem o zmianie i testowaniu innych wypieków.

    6. Bądź co bądź powiem Ci, że cieszę się kiedy piszesz na forum jak Ci się podoba ten rom i jak bezawaryjnie chodzi :-) Jest to faktycznie jeden z niewielu wypieków, które można śmiało polecić do długoterminowego i bezproblemowego używania w telefonie.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top