Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Witam, posiadam problem z przychodzącymi połączeniami. Kiedy ktoś do mnie dzwoni wciskam przycisk zielonej słuchawki (lub odbieram palcem po ekranie) i nagle telefon się zawiesza na około 30-60sek. Osoba która do mnie dzwoniła powiedziała mi że leciał jej czas połączenia. U mnie słychać było tylko takie jakby "burczenie". Czasami zawiesza się podczas wykonywania połączenia - pokazuje się "wybieranie..." i lag. Czasami wyskakuje jeszcze coś takiego : "Aplikacja phone.apk przestała działać". Pomaga tylko restart. Niestety jest to bardzo denerwujące ;/ Dodam że to samo wyskakuje już chyba na 4 androidzie z rzędu. Około 3 miesiące temu tego nie miałem, zrobiło mi się to z dnia na dzień nie wiem czemu. Na wm problem nie występował. Aktualnie posiadam wgrany &quotorimax-Rom-2.6.4-Nightly-137-HIGH-END-CLK". Proszę o możliwą pomoc/rady, pozdrawiam

  2. #2
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Witam, czy nikt mi nie jest w stanie pomóc?
    Dodam, że posiadam radio 2.15.50.14 i aktualnie wgrałem rom od ArturN "firestorm" i mam androida z karty - znowu to samo - na windowsie działa idealnie a odpale androida i znowu źle.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    A Android ten sam? Może to w nim tkwi problem i warto byłoby sprawdzić jakiś inny build.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Jedno pytanie - dlaczego dział Android [NAND] ?
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    [quote author=Vinrael link=topic=1181.msg6674#msg6674 date=1312202198]
    Jedno pytanie - dlaczego dział Android [NAND] ?
    [/quote]
    Dlatego, że problem zaczął występować właśnie na androidzie nand. Myślałem, że to wina właśnie tego androida. Teraz dopiero wgrałem wm.

    [quote author=Smogg link=topic=1181.msg6673#msg6673 date=1312193125]
    A Android ten sam? Może to w nim tkwi problem i warto byłoby sprawdzić jakiś inny build.
    [/quote]
    Android teraz mam z bloga http://hd2blog.pl/2011/06/android-z-...720p-magldrsd/ Na nim też występuje problem ;/

  6. #6
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Jeśli po zainstalowaniu od nowa androida problem dalej istnieje, wyczyszczenie telefonu na poziomie Task29 może przynieść rezultaty.
    W Takim wypadku ja bym spróbował wyczyścić telefon Task29, i po tym od nowa wgrał HSPL, MagLdr i androida.

    Po zrobieniu tego, nie instalując żadnej aplikacji spróbuj z kimś porozmawiać. Jeśli problem nie wystąpi, zacznij instalować aplikacje, ale też pamiętaj jakie aplikacje instalowałeś, i po której problem wystąpił. Później po prostu tej aplikacji unikaj ^,^
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #7
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Ok, tak zrobię, dam znać czy zadziałało ;] Dzięki i pozdrawiam

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Oj błagam, żadne Sense3.0 xD Sprawdź sobie - przed Taskiem itd. - jakiś znany i powszechnie szanowany, uważany za bezproblemowy build

    MCCM SE 3.4 - śmigałem na tym bite 2 miesiące, żadnych problemów na nim nie miałem (to Andrdoid odpalany z SD). Z tego co widzę większość forumowiczów również nie ma z nim jakichś cięższych przejść... Ewentualnie jakaś sprawdzona dystrybucja z Froyo na Sense2.0, bez większych udziwnień...

    Z Sense2.1/3.0 trzeba poczekać, aż będzie w pełni działające. Podobnie z dystrybucjami opisanymi jako takie, które są "apdejtowane codziennie", gdyż wiadomo, że to wersje mega-rozwojowe i mogą przysporzyć sporo niemiłych niespodzianek.

    Także jeśli SD - polecam MCCM-a, jeśli NAND - ten romik z mojego podpisu daje radę - żadnych większych dramatów przez ostatnie 3 miesiące bez ani jednego reflasha czy HR
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #9
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2011
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    39
    Słuchawka
    Sensation

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Sense 3.0 - wgrałem tylko teraz, bo taki mi wyskoczył na głównej w blogu ;] I do tego jeszcze 720p - którego tak prawde mówiąc nie ma. Ogółem używam romów bez sense. Aktualnie zastanawiam się nad wgraniem barrdroida - używał ktoś? Może polecacie? ;P Pozdrawiam

    Aa nie interesują mnie romy na sd. Tylko clk, ew. Magldr

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Problem z połączeniami przychodzącymi oraz wychodzącymi

    Nie rób OT!
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top